ציפוי אמבטיה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

ציפוי אמבטיות היא פעולה המאפשרת לכם ליהנות ממראה חדש, נקי, מבריק ונוצץ של משטח האמבטיה הישן, וכל זאת בלי קשר למצבו הנוכחי של המשטח. אנחנו ב-אמיר אמבטיות מתמחים בביצוע עבודות אמבט שונות המאפשרות לכם ליהנות מהליכי חידוש פני חדר הרחצה.

ציפוי אמבטיות- מה זה בכלל?
ציפוי אמבטיה היא פעולה מקצועית המיושמת במספר שלבים שונים הכוללים בין היתר: ליטוש משטח האמבט, הסרת כתמים ולכלוך נוקשה משטח האמבט, מילוי חריצים וסדקים במשטח האמבט, ציפוי ראשוני באמצעות חומר יסוד עמיד ואיכותי, ולבסוף, ציפוי כל משטח האמבט בחומר אקרילי חזק במיוחד.
ציפוי אמבטיה – למי זה מיועד?
הליך ציפוי האמבטיות מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש את מראה פני משטח האמבט הישן, או לחילופין, לשמר לאורך זמן את איכויות המשטח הקיים. ציפוי אמבטיות הינו הליך מקצועי המיושם על ידי "אמיר אמבטיות" באמצעות חומרי המילוי והציפוי האיכותיים והעמידים ביותר. החומר האקרילי המהווה את שכבת הציפוי העליונה הוא חומר איכותי המאפשר לכם מצד אחד ליהנות מחומר עמיד לאורך זמן, ומצד שני ליהנות מחומר ציפוי שאינו צובר לכלוך.

ציפוי אמבטיות – כל היתרונות

  • ציפוי אמבטיה באמצעות שיטת העבודה של "אמיר אמבטיות" היא פעולה מקצועית המאפשרת לכם ליהנות ממספר רב של יתרונות הכוללים בין היתר:
  • חומר ציפוי המונע צבירת לכלוך נושקה על גבי המשטח לאורך זמן
  • חומר ציפוי עמיד המונע סימני עובש או חלודה על גבי משטח האמבטיה לאורך זמן
  • פעולה יעילה ומהירה המאפשרת לכם ליהנות מהליך חידוש משטח האמבטיה
  • ציפוי איכותי המשמר את איכויות המשטח לאורך זמן
  • ציפוי המעמיד לרשותכם משטח אמבט נוח לניקוי במסגרת פעולת תחזוקה שוטפות
  • פעולה המאפשרת לכם ליהנות מהסרת סימני אבנית


ציפוי אמבטיות עושים רק עם המומחים!

על מנת ליהנות מכל היתרונות המופיעים לעיל, מומלץ לבצע את הליך ציפוי האמבטיה בעזרתה של חברת "אמיר אמבטיות" המתמחה בביצוע עבודות חידוש לכל משטחי האמבטיה, מתקני הג'קוזי והאגניות. חברת "אמיר אמבטיות" מחזיקה ברשותה את כל הציוד המקצועי הנדרש לצורך ביצוע פעולות ציפוי אמבטיה ברמה הגבוהה ביותר. ציוד מקצועי זה כולל בין היתר: מכונות ליטוש המותאמות למשטחי אמבט, חומרי בידוד ואיטום איכותיים, חומרי ציפוי עמידים במיוחד וצבע מיוחד המותאם לצרכי צביעת אמבטיות במידת הצורך.
רוצים לדעת יותר על הליכי ציפוי אמבטיה? אתם מוזמנים להכיר מקרוב את איכויות העבודה של חברת "אמיר אמבטיות". צרו עמנו קשר עוד היום!

דילוג לתוכן