אמבטיות ציפוי וחידוש

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

פתרון מהיר לשדרוג חדר האמבטיה שלכם

האמבטיה שלכם נראית סדוקה ושחוקה? אין צורך להיבהל ולתכנן תוכניות שיפוץ יקרות לכל החדר, קיימות בפניכם אפשרויות מגוונות לשיפוץ האמבטיה עצמה מבלי לגעת בשאר חלקי חדר האמבט. באמבטיות ציפוי וחידוש מתאפשרת בשתתי דרכים עיקריות, אחת מהן היא שיטת הציפוי הקלאסית, בה מצפים את כלל האמבטיה בחומר אקרילי אטום למים. השיטה השנייה לחידוש האמבטיה היא הלבשה בשכבה חיצונית חדשה. בשיטה זו מייצרים חלק חיצוני קשיח חדש לאמבטיה על פי התבנית שלה ומתקינים אותו על גבי האמבטיה הקיימת. בשני המקרים, ניתן לקבל אמבטיה יפה, חלקה, ובעיקר אסתטית, שמשיבה לחדר האמבט מראה חדש ומרוענן.

איך מתבצע ציפוי של אמבט?

ציפוי וחידוש אמבטיות מתבצע בכמה שלבים התלויים בסוג העבודה המתבצעת:

  • ציפוי – בתהליך ציפוי וחידוש אמבטיה, מתחילים בשיוף מכני וכימי של האמבטיה. מטרת השיוף היא יצירת משטח חלק שיוכל לתפוס את השכבות הבאות, כדי שיחזיקו מעמד לאורך זמן. השכבה הבאה היא שכבת יסוד שאוטמת לחלוטין את הסדקים מפני מים ועובש. בסוף התהליך מניחים כמה שכבות של חומר ציפוי, לרוב אקרילי אך לעתים אמייל, שישתלב בצורה מיטבית עם האמבט.
  • הלבשה – באמבטיות ציפוי וחידוש יכול להתבצע על ידי הלבשה. בתחילת התהליך יוצרים תבנית של האמבטיה, על פיה יוצקים שכבה חיצונית חדשה, העשויה מפיברגלס מצופה אקריל חזק ועמיד. לאחר מכן, מדביקים את השכבה הקשיחה על גבי האמבטיה הקיימת. התוצאה היא אמבטיה עמידה במיוחד עם מראה חדש לגמרי.

אמבטיות ציפוי וחידוש

אמיר אמבטיות – לאמבטיה חדשה ועמידה במיוחד

חברת אמיר אמבטיות היא בעלת מומחיות ומיומנות בציפוי וחידוש אמבטיות בשיטות המתקדמות ביותר. אנו מקפידים על עבודה יסודית בהתאמה אישית לכל לקוח – כך שתצאו מרוצים מהאמבטיה הנוצצת והחדשה שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל זמן.

דילוג לתוכן