צביעת אמבטיות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

צביעת אמבטיה מהווה דרך חסכונית ומשתלמת לחדש את חזות האמבטיה בפרט, ומראה חדר הרחצה בכלל.  תהליך הצביעה כולל ליטוש משטחי האמבט, ציפוי המשטח באמצעות חומרי בידוד ואיטום, והתזת צבע בסיס מיוחד על גביו, בצבע הנבחר.

מתי מומלץ לבצע צביעת אמבט?

צביעת אמבטיה תהיינה מומלצת בכל אחד מהמקרים הבאים:

 1. כאשר מדובר באמבטיה ישנה שצברה לכלוך נוקשה לאורך השנים
 2. כאשר מדובר במשטח אמבטיה פגום, סדוק או שבור (ניתן ללטש ולמלא את החריצים תוך שימוש בחומר איטום ובידוד, כך שניתן ליהנות מהליך חידוש האמבטיה, במקביל לפעולת צביעתה)
 3. כאשר צבע הציפוי של משטח האמבט דהה, או אם חל שינוי בגוון
 4. כאשר רוצים לשמר משטחי אמבט מיוחדים לאורך זמן.

יתרונות צביעת אמבטיה בהתזה

פעולת הצביעה חוסכת בכסף ובזמן, מספקת מראה אחיד, חדיש, נקי ומבריק – בהשוואה להחלפת משטח האמבטיה. פעולת הצביעה מאפשרת ליהנות מכל היתרונות הבאים:

 • פתרון זול ומשתלם לחידוש מראה חדר הרחצה
 • פתרון מהיר (נמשך מספר שעות בלבד)
 • ניתן להתמודד עם כל לכלוך המצטבר על גבי משטח האמבט לאורך זמן
 • ניתן ליהנות ממראה נקי ונוצץ של משטח האמבט לאורך זמן
 • ניתן לשמר משטחי אמבט מיוחדים

טיפול צבע לאמבטיה חלודה

צביעת אמבטיות (עם צבע אמבטיה חלודה) תתאים גם לאמבטיה חלודה.

החלודה נוצרת באמבטיות מפח עם ציפוי אמייל במקרים בהם הציפוי נשחק וחושף את שכבת הפח (יש לה נטייה להחליד). שחיקה זו יכולה להיגרם מסיבות שונות, כמו: בלאי טבעי, שימוש בחומרי ניקוי חזקים כמו אקונומיקה המעכלים את שכבת האמייל, וחבלות בגוף האמבטיה שגורמים לסדקים.

גם שקעים באמבטיה ישנה, בהם מצטברים מים, יגרמו לשחיקת האמייל ולהיווצרות חלודה.

החלודה עצמה תיראה כמו כתמים חומים, אדומים או כתומים, ואם לא מטפלים בהם בזמן יש הם יכולים להתפשט ואף לגרום לחורים בגוף האמבטיה ולהיחלשות והתפוררות דפנות האמבטיה.

כמה תעלה צביעת אמבטיה?

מדובר במחיר משתלם, זול (ובשירות מהיר) יותר מהחלפת אמבטיה בחדשה. התוצאה הסופית: אמבטיה שנראית כחדשה, שתשרת נאמנה עוד שנים רבות. יש לדעת כי המחיר אינו אחיד ויושפע ממספר גורמים, כמו:

 1. סוג הצבע: לכל סוג אמבטיה יש את הצבע המתאים לה. לאמבטיית פח עם ציפוי אמייל, יתאים צבע אחר מאמבטיה עם ציפוי אקריל. צבעי אמייל יעלו (לרוב) יותר מאקריל.
 2. איכות הצבע: צבעים איכותיים יותר יחזיקו מעמד לאורך זמן וישמרו על חזות האמבטיה לתקופה ממושכת יותר.
 3. מצב האמבטיה: מצב האמבטיה ישפיע על המחיר הסופי, בעקבות היקף עבודות הצביעה, כמות הצבע ומספר שכבות הצבע שיש ליישם.
 4. גוון הצבע: במידה ורוצים לצבוע בגוון שונה מהמקורי, יש ליישם יותר שכבות צבע ולכן מחיר העבודה יעלה יותר.

החלת צבע ציפוי אמבטיה

כל תהליך צביעה או ציפוי מתחיל בהכנה מקפידה של משטח האמבטיה. יש להסיר את הציפוי הקיים או את הצבע הישן כדרך ליטושו. יש לוודא שמשטח האמבטיה חלק ונקי לפני שמתחילים בתהליך הצביעה.

לאחר מכן, יש לבצע מילוי ותיקון של שקעים או פגמים במשטח האמבטיה. ייתכן ויהיו חורים או פגמים במשטח האמבטיה עקב שימוש ממושך או נזקים אחרים.

יש להשתמש בחומרים מיוחדים המתאימים לחומר הבסיס של האמבטיה (לדוגמה, אקריליק או אמייל) כדי למלא ולתקן את השקעים והפגמים באופן מדויק ומקצועי.

לאחר התיקון והמילוי, מגיע שלב הצביעה או הציפוי עצמו. יש להתייחס לבחירת חומר הצבע או הציפוי בקפידה, על מנת להבטיח תוצאה איכותית ועמידה לאורך זמן. חומרי הציפוי אמבטיה יכולים להתבסס על חומרי אפוקסי, אקרילי או אמייל. יש לבחור בחומר המתאים לסוג האמבטיה ולאיכות הצביעה שרצויה.

בסיום הצביעה או הציפוי, יש להמתין עד ייבוש מלא. תוך כדי הייבוש, יש להימנע מלגעת בשכבות הצבע. נהוג להמתין לפחות 24-48 שעות לפני שמשתמשים באמבטיה.  לעתים, תקופת הייבוש תהיה ארוכה יותר, בהתאם לנסיבות המקרה. אין להשתמש בה עד ייבושה המלא.

צבע ציפוי אמבטיה

טיפים לתחזוקת ציפוי אמבטיה

על מנת לשמור על מראה האמבטיה ולמנוע נזקים, יש להקפיד על תחזוקה תקופתית וסדירה. להלן מספר טיפים:

 1. ניקוי בתדירות תכופה: יש לנקות את האמבטיה באופן תקופתי על מנת להסיר לכלוכים מפני השטח. ניתן להשתמש במטלית רכה או מברשת רכה ובמים חמימים וסבון עדין. יש להימנע משימוש בחומרים אגרסיביים שיכולים לגרום לפגיעה בציפוי.
 2. הסרת כתמים: אם הופיעו כתמים על ציפוי האמבטיה, ניתן לנקותם בעזרת תרסיס ניקוי ספציפי, על פי הוראות היצרן.
 3. תיקון נזקים: אם מתגלים נזקים בציפוי האמבטיה, כגון שריטות או חלודה, יש לפנות למקצוען כדי לתקן את הנזקים. ניתן להשתמש בשירותי ציפוי מקצועי על מנת לשחזר את מראה הציפוי ולהחזירו למצב המקורי.

בשורה התחתונה

תחזוקה תקופתית וסדירה תסייע בהארכת תוחלת החיים של האמבטיה, כמו גם, תסייע בשמירה על נראותה.

במידה ונדרש תיקון נזקים או ציפוי מחדש, כדאי לפנות למקצוען בתחום צביעת אמבטיות (שיודע איך צובעים אמבטיה), כדי לספק את השירותים המקצועיים הבאים:

אבחון מקדים: בעל המקצוע יאבחן את מצב האמבטיה ויבחן את הנזקים והבעיות הקיימות. המטרה היא לזהות תקלות, לבדוק איך האמבטיה נראית, ולבדוק מה מצב הציפוי הקיים. האבחון יסייע בקבלת החלטה לגבי חידוש הציפוי, או ביצוע תיקונים בציפוי הקיים.

תהליך הציפוי: תהליך הציפוי כולל מספר שלבים. תחילה, ייעשה ניקוי והכנה של האמבטיה לציפוי. בשלב זה מסירים את שכבת הציפוי הישן (אם קיימת). לאחר מכן, יש למלא את החורים ולתקן על פי הצורך.

לאחר מכן, מחילים את הציפוי באמצעות חומר מתאים שישנה את מראה האמבטיה.

איכות החומרים: בעל המקצוע יבחר בחומרי ציפוי איכותיים המיועדים לציפוי אמבטיות. חומרים אלו עמידים בפני לחות וכימיקלים שונים.

תהליך היבוש: לאחר הציפוי, יתבצע יבוש מדויק ומקצועי. ניתן ללכת על ייבוש טבעי באוויר או מערכות ייבוש ייעודיות. חשוב להקפיד על ייבוש הולם כדי לקבל תוצאות אופטימליות וכדי לשמור על עמידות הציפוי לאורך זמן.

מה הצעד הבא?

ב-"אמיר אמבטיות" מאמינים שכל משטח אמבט ניתן לחידוש, וכל זאת בלי קשר למצבו הנוכחי. לאורך השנים, החברה התמודדה עם עשרות מקרים בהם משטח האמבט סבל מהזנחה מתמשכת, דבר הבא לידי ביטוי בכתמי חלודה, עובש, אמייל שבור, סדקים, חריצים ולכלוך נוקשה לאורך כל המשטח.

בכל המקרים היא הצליחה להתמודד עם אותם "בעיות" המופיעות על גבי משטחי האמבט כתוצאה מהזנחה מתמשכת.

כל השירותים המקצועיים המיושמים על ידי החברה מתבצעים בעזרת חומרי הגלם האיכותיים ביותר ובעזרת הציוד המקצועי הטוב ביותר.

מכלול השירותים המקצועיים המוצעים על ידי "אמיר אמבטיות", הם שירותים איכותיים וקצרי טווח, דבר המאפשר לכם ליהנות ממראה מחודש של משטח האמבטיה תוך מספר שעות.

רוצים ליהנות ממראה משטח אמבטיה מחודש, נקי, מצוחצח ומבריק?

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות שלנו!

"אמיר אמבטיות" הוקמה בשנת 1989, ומאז ועד היום היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות והאיכותיות ביותר בתחום שיפוץ ותיקון משטחי אמבט.

לאורך כל שנותיה בענף שיפוץ ותיקון משטחי אמבט, צברה החברה מוניטין רב בקרב אלפי לקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים כאחד, ובין יתר הלקוחות הגדולים של החברה תוכלו למצוא רשתות בתי מלון וחדרי אירוח בכל רחבי הארץ, מוסדות ציבוריים ומשרד הביטחון במסגרת היותה של החברה כספק רשמי של משרד הביטחון  מספר 83432853.

אלפי לקוחות מדווחים: אנחנו מרוצים!

חברת "אמיר אמבטיות" מתמחה בביצוע עבודות צביעת אמבטיה. לרשותה ציוד ליטוש מקצועי ומיוחד, חומרי ציפוי איכותיים ומגוון נרחב של צבעים מיוחדים המותאמים לכל סוגי האמבטיות הקיימות.

פעולת הצביעה שלה מיועדת הן  למשטחי אמבט והן למתקני ג'קוזי. בנוסף לפעולות צביעת אמבטיה המיושמות על ידה תמצאו גם שירותי חידוש אמבטיה, הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיות ועוד.

רוצים לדעת יותר על מכלול שירותי צביעת אמבטיות וחידושן? אצלנו ב-"אמיר אמבטיות" תוכלו ליהנות משירות מהיר וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך!

מטרת הייעוץ היא להכווין את הלקוח בנוגע לפעולות השיפוץ, התיקון או החידוש של משטח האמבט, וכל זאת  מבלי להיכנס להוצאות מיותרות של החלפת המשטח, שיכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים לכל משטח.

להתייעצות מקצועית (גם בנושא צבע אמייל לאמבטיה מחיר) ניתן ליצור קשר במספר הטלפון: 054-7722190.

דילוג לתוכן