צביעת אמבטיות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

הידעתם שבאמצעות צביעת אמבטיות ניתן לחדש את מראה חדר הרחצה ואת משטח האמבטיה? הידעתם שצביעת אמבטיות היא החלופה החסכונית והמשתלמת ביותר לחידוש פני משטח האמבט? ריכזנו עבורכם מידע מקצועי אודות הליכי צביעת אמבטיות המיושמים על ידי חברת "אמיר אמבטיות".

צביעת אמבטיה – כיצד?

צביעת אמבטיות באמצעות חברת "אמיר אמבטיות" היא פעולה מקצועית המשלבת בין ליטוש משטחי האמבט, ציפוי המשטח באמצעות חומרי בידוד ואיטום, ולבסוף, התזת שכבה של צבע בסיס מיוחד על גבי המבטח ולאחריה צביעת האמבט בצבע המותאם לחדר הרחצה הפרטי של כל אחד ואחת מכם.

מתי מומלץ לבצע צביעת אמבט?

צביעת אמבטיה היא פעולה מקצועית המומלצת בכל אחד מהמקרים הבאים:

 • אמבטיה ישנה אשר צברה לכלוך נוקשה לאורך השנים
 • משטח אמבטיה פגום, סדוק או שבור- עבודות הליטוש ומילוי החריצים באמצעות חומר איטום ובידוד יאפשרו לכם ליהנות מהליך חידוש האמבטיה במקביל לפעולת צביעתה.
  צבע הציפוי של משטח האמבט דוהה או חל שינוי בגוון
 • שימור משטחי אמבט מיוחדים לאורך זמן- צביעת אמבטיה מאפשרת לכם ליהנות גם מפעולת שימור ותחזוקה שוטפת לאורך זמן למשטחי האמבט המיוחדים שלכם.
  צביעת אמבטיות – כל היתרונות


בניגוד להליכי החלפת משטח אמבט ישן בחדש, פעולת צביעת האמבטיה היא פעולה חסכונית בכסף ובזמן, המספקת לכם מראה אחיד, חדיש, נקי ומבריק בדומה להליך החלפת משטח האמבטיה. פעולת הצביעה מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות הבאים:

 • פתרון זול ומשתלם לחידוש מראה חדר הרחצה
 • פתרון מהיר הנמשך מספר שעות בלבד
 • פעולה מקצועית המאפשרת לכם להתמודד עם כל לכלוך נוקשה המצטבר על גבי משטח האמבט לאורך זמן
 • פעולה המאפשרת לכם ליהנות ממראה נקי ונוצץ של משטח האמבט לאורך זמן
 • פעולה המיועדת לצרכי שימור של משטחי אמבט מיוחדים

אמיר אמבטיות- מגוון נרחב של שירותים בחדר הרחצה.

אנחנו באמיר אמבטיות מתמחים בביצוע עבודות צביעת אמבטיה. לרשותנו ציוד ליטוש מקצועי ומיוחד, חומרי ציפוי איכותיים ומגוון נרחב של צבעים מיוחדים המותאמים לכל סוגי האמבטיות הקיימות. פעולת הצביעה שלנו מיועדות הן גם למשטחי אמבט וגם למתקני ג'קוזי. בנוסף לפעולות צביעת אמבטיה המיושמות על ידינו תמצאו גם שירותי חידוש אמבטיה, הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיות ועוד.

רוצים לדעת יותר על מכלול שירותי צביעת אמבטיות וחידושן? אצלנו ב-"אמיר אמבטיות" תוכלו ליהנות משירות מהיר וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך!

דילוג לתוכן