תיקון אמבטיה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

מראה משטח האמבטיה שלכם מוזנח ומלוכלך? על גבי משטח האמבטיה שלכם מופיעים חריצים, סדקים או שברים שונים ? משטח האמבט שלכם סובל מאבנית בכמויות מטורפות או סימני עובש וחלודה? זה הזמן להכיר את כל השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידי חברת "אמיר אמבטיות" המתמחה בביצוע עבודות תיקון אמבטיה.

תיקון אמבטיות- מה זה בכלל ולמי זה מיועד?
תיקון אמבטיה היא פעולה מקצועית המיושמת על ידי "אמיר אמבטיות" למטרות חידוש מראה פני משטח האמבטיה. פעולה זו מיועדת לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לשפץ או לשדרג את חדר הרחצה הפרטי שלו. כמו כן, השירות מיועד לכל אותם בעלי ורוכשי דירות ישנות הנאצלים להתמודד עם בעיית משטח אמבטיה מיושן ומוזנח הרווי בלכלוך נוקשה, סימני חלודה או סדקים וחריצים רבים לאורך המשטח.

אילו פעולות מתקיימות במסגרת שירותי תיקון אמבטיות?

תיקון אמבטיה באמצעות חברת "אמיר אמבטיות" היא פעולה המותאמת באופן ספציפי לכל אחד ואחת מכם, וכל זאת בהתאם למצב משטח האמבט הקיים. אנחנו ב-"אמיר אמבטיות" מאמינים שכל משטח אמבטיה ניתן לחידוש,וכפועל יוצא מכך, אנו מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של פעולות שלא מאלצות אתכם להיכנס להוצאה כספית גבוהה במסגרת החלפת משטחי אמבט, פירוק חרסינות, רצפות ואריחי קרמיקה.
בין יתר הפעולות המקצועיות המתקיימות על ידינו במסגרת שירותי תיקון אמבטיה תמצאו:

 • תיקון שברים, סדיקים וחריצים המופיעים לאורך משטח האמבט- התיקון מיושם באמצעות מכונות ליטוש המיועדות לליטוש משטחי אמבט ובאמצעות חומרי מילוי איכותיים ועמידים לאורך זמן.
 • תיקוני חלודה ואמייל שבור באמצעות שיפוץ משטח האמבט- פעולות השיפוץ כוללות בין היתר: ליטוש המשטח, הסרת סימני חלודה וכתמי עובש, הסרת אבנית ממשטח האמבטיה, ציפוי המשטח בחומרים מיוחדים ועוד.
 • תיקון אמבטיות באמצעות צביעת המשטח- פעולת צביעת אמבטיות היא פעולה המיועדת לצרכי שימור המשטח לאורך זמן או לצרכי צביעת סימני הליטוש וחומרי המילוי השונים.
 • תיקון אמבטיה באמצעות הלבשת גופי אמבטיה חדישים על גבי המשטח הקיים.

מכלול הפעולות המיושמות על ידי "אמיר אמבטיות" מיועד לכל סוגי האמבטיות, מתקני הג'קוזי והאגניות הקיימות בכל בית ובית בישראל. הניסיון המקצועי של החברה בתחום חידוש ותיקון משטח אמבט לצד הציוד והחומרים המקצועיים המשמשים את החברה, מבטיחים גם לכם פעולות חידוש ופעולות תיקון אמבטיות ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

תיקון אמבטיה

בחברת אמיר אמבטיות מתמחים בתיקון אמבטיות שמחדש את מצבן ואת המראה שלהן.  מדובר בשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בארץ, המיועד לכל סוג של אמבטיה בכל מצב וכולל גם תיקון של אגניות וג'קוזי, התורם לחידוש ושדרוג מראה חדר הרחצה. השירות גם מתאים למי שקנה דירה ורוצה לשפץ אמבטיה ישנה ומוזנחת שיש בה. בחברה מציעים לכם עבור תיקון אמבטיה מחיר משתלם במיוחד, לצד שירות אמין, מהיר ויעיל.

הצורך בתיקון אמבטיות

הצורך בתיקון אמבטיה עולה באמבטיות ישנות מסוגים שונים, הסובלות ממראה מוכתם ומלוכלך, מכמויות גדולות של אבנית, מחלודה או עובש, וכן במקרים בהם מתגלים סדקים, חריצים ושברים בפני השטח של האמבטיה. במקרים אלו כדי לחזור וליהנות מחוויית רחצה מפנקת עם הוצאה סבירה, רבים בוחרים ובצדק לפנות אלינו לקבלת שירותי שיפוץ ותיקון אמבטיות. מדובר בשירות שחוסך הרבה מאוד כסף, וכן חוסך בזמן וטרחה בהחלפת וקניית אמבטיה עם שבירת קירות ואריחים, הוצאה ופינוי של אמבטיה ישנה, התאמת צנרת, ועוד.

כך למעשה, תוך מספר בודד של שעות תזכו באמבטיה מחודשת, איכותית, מבריקה, עמידה ונוחה.

מאפייני תיקון אמבטיות

 יש לדעת כי מאפייני תיקון ושיפוץ של אמבטיות משתנה בהתאם לסוג האמבטיה שיש לכם ומצבה. בין היתר פעולות של תיקון אמבטיות עשויות לכלול:

 • באמבטיות מברזל או פח אנו מסירים חלודה ממשטח האמבטיה באמצעות פעולות של ליטוש פני האמבטיה והסרה של כתמי החלודה וציפוי של המשטח בחומר מתאים. כמו כן במידת הצורך אם החלודה יצרה חורים אנו נדאג להלבשת האמבטיה.
 • אנו גם מנקים משטחי אמבטיות מאבנית ועובש ומעניקים להם ציפוי חדש.
 • תיקון משטח האמבטיה מחריצים, סדקים ושברים, מבוצע בעזרת מכונת ליטוש מיוחדת ייעודית עבור ליטושם של משטחי אמבטיה. זאת לצד תיקון האמבטיה עם חומרי מילוי מתאימים באיכות גבוהה המציגים עמידות ארוכת שנים.
 • פעולות של תיקון אמבטיות גם כוללות צביעת משטח האמבטיה המעניקה לו הגנה ארוכת שנים ומסתירה סימנים של חומרי מילוי ופעולות ליטוש. כמו כן ניתן לבחור לאמבטיות מגוון צבעים היכולים להיות שונים מהצבע המקורי.
 • ישנם מקרים בהם פעולות של תיקון אמבטיה נדרשות בהלבשה גוף אמבטיה חדש על גבי משטח אמבטיה קיים.

ציפוי או הלבשת אמבטיה

תיקון של אמבטיה ניתן לבצע בשתי דרכים, של ציפוי אמבטיה או של הלבשתה. הבחירה באחת משתי אופציות אלו נקבעת בהתאם לסוג ומצב האמבטיה. אם קיימת אפשרות לבחור לרוב ההעדפה תהיה לטובת ציפוי אמבטיה, בהיותה הליך יותר זול ופשוט מאשר הלבשת אמבטיה.

 • אמבטיית אקריל- הסוג הנפוץ של אמבטיות בימינו שאמנם אינה סובלת מחלודה אך עלולה עם הזמן לסבול מחבלות, סדקים ושברים. במקרים אלו ניתן לצפות סוג זה של אמבטיה, ללטש, למלא ולתקן שברים, סדקים וחריצים.
 • אמבטיות מפח- סוג של אמבטיות שהיה נפוץ בשנות השמונים, המבוסס על אמבטיות מפח עם ציפוי של אמייל, כאשר שכבת האמייל מתחילה לרדת שכבת הפח החשופה לרטיבות ומים נוטה להחליד ועם הזמן אף לגרום לחורים באמבטיה. במקרים אלו הפתרון המתאים יהיה הלבשת אמבטיה.
 • ברזל יצוק- אמבטיות מברזל יצוק וותיקות וישנות מיוצרות כיחידה אחת יצוקה. יחד עם זאת לסוג זה של אמבטיות יש נטייה להישחק בעיקר בגין יישום של סוגי חומרי ניקוי שונים. במקרים אלו לרוב יומלץ על הלבשת אמבטיה, אם כי יש מקרים בהם ניתן גם לצפות אמבטיות אלו.

איך מצפים מחדש אמבטיה

תהליך של ציפוי מחדש של אמבטיה מורכב ממספר שלבים עיקריים. קודם כל דואגים לכסות את שטח קירות וחדר אמבטיה בניילון בכדי למנוע מהם להתלכלך. לאחר מכן מבצעים פעולות של ליטוש מכאני המיועד להורדת שכבות אמייל ישנות, וכן מבצעים פעולות של ליטוש כימי ושל חיטוי המיועדות להסרת שכבות ישנות של צבע, ומוסיפים חומר בסיס עליו מניחים את הציפוי החדש. כעת עוברים לציפוי עצמו המבוצע עם התזת ציפוי אקרילי על משטח האמבטיה באופן אחיד ועם הרבה שכבות, ובכל גוון צבע מבוקש.

לבסוף יש להמתין לייבוש מלא של הציפוי היכול לקחת בין ארבע עשרה לארבעים ושמונה שעות בהתאם למספר שכבות הציפוי שהותזו. כך מתקבל בעלות משתלמת ציפוי עמיד לאורך זמן שאינו סופג עובש או כתמים, שניתן לנקותו ללא חשש עם כל סוג של חומר ניקוי, ועם פעולות שיפוץ שלא נדרשות בשבירה של אריחים או בשינוי צנרת.

אם מדובר במקרה של אמבטיה עם דופן חלודה שצמודה לקיר החדר, יש להסיר את הדופן עם דיסק וללטשה עד להסרה של כל שכבת החלודה. כעת יש למלא את החלל שנוצר עם פוליאסטר שבתוכו מכניסים דופן חדשה ממתכת שאינה מחלידה, שלאחר ייבושה ניתן לצפותה בגוון זהה לזה של האמבטיה. כמו כן, אם החלודה התפשטה מעל לדופן יהיה צורך לתקן את האמבטיה על ידי פעולת הלבשה.

איך מלבישים אמבטיה

השיטה הנוספת לתיקון אמבטיות היא הלבשתן. מדובר בתהליך בו מלבישים על אמבטיה ישנה אמבטיה חדשה מעט יותר קטנה, כאשר את הרווח שבין שתי האמבטיות דואגים לאטום עם חומרי בידוד ואיטום. תהליך זה חוסך את הצורך לפרק את האמבטיה הישנה או להחליף אריחים, אך עדיין יש לא אחת צורך בהתאמת צנרת. יש לדעת כי מחיר הלבשת אמבטיה יותר גבוה מציפוייה.

תיקון אמבטיה במחיר משתלם

מתלבטים האם לתקן או להחליף את משטח האמבט? צרו עימנו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו לחסוך אלפי שקלים במסגרת ביצוע עבודות תיקון אמבטיות המיושמים על ידינו!

בחברתנו עבודות של תיקון אמבטיה מוצעות עבור מחיר משתלם במיוחד, עבור ציפוי או הלבשת אמבטיה, החלפת משטח של אמבטיה, פירוק והתקנת אריחים בקירות. למעשה, עימנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים, שכן העבודות יחסכו לכם את הצורך בקניית והתקנת אמבטיה חדשה.

לתיקון מקצועי של אמבטיה במחיר כדאי, ולקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אמרי אמבטיות בטלפון 054-7722190.

דילוג לתוכן