תיקון אמבטיה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

מראה משטח האמבטיה שלכם מוזנח ומלוכלך? על גבי משטח האמבטיה שלכם מופיעים חריצים, סדקים או שברים שונים ? משטח האמבט שלכם סובל מאבנית בכמויות מטורפות או סימני עובש וחלודה? זה הזמן להכיר את כל השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידי חברת "אמיר אמבטיות" המתמחה בביצוע עבודות תיקון אמבטיה.

תיקון אמבטיות- מה זה בכלל ולמי זה מיועד?
תיקון אמבטיה היא פעולה מקצועית המיושמת על ידי "אמיר אמבטיות" למטרות חידוש מראה פני משטח האמבטיה. פעולה זו מיועדת לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לשפץ או לשדרג את חדר הרחצה הפרטי שלו. כמו כן, השירות מיועד לכל אותם בעלי ורוכשי דירות ישנות הנאצלים להתמודד עם בעיית משטח אמבטיה מיושן ומוזנח הרווי בלכלוך נוקשה, סימני חלודה או סדקים וחריצים רבים לאורך המשטח.

אילו פעולות מתקיימות במסגרת שירותי תיקון אמבטיות?
תיקון אמבטיה באמצעות חברת "אמיר אמבטיות" היא פעולה המותאמת באופן ספציפי לכל אחד ואחת מכם, וכל זאת בהתאם למצב משטח האמבט הקיים. אנחנו ב-"אמיר אמבטיות" מאמינים שכל משטח אמבטיה ניתן לחידוש,וכפועל יוצא מכך, אנו מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של פעולות שלא מאלצות אתכם להיכנס להוצאה כספית גבוהה במסגרת החלפת משטחי אמבט, פירוק חרסינות, רצפות ואריחי קרמיקה.
בין יתר הפעולות המקצועיות המתקיימות על ידינו במסגרת שירותי תיקון אמבטיה תמצאו:

  • תיקון שברים, סדיקים וחריצים המופיעים לאורך משטח האמבט- התיקון מיושם באמצעות מכונות ליטוש המיועדות לליטוש משטחי אמבט ובאמצעות חומרי מילוי איכותיים ועמידים לאורך זמן.
  • תיקוני חלודה ואמייל שבור באמצעות שיפוץ משטח האמבט- פעולות השיפוץ כוללות בין היתר: ליטוש המשטח, הסרת סימני חלודה וכתמי עובש, הסרת אבנית ממשטח האמבטיה, ציפוי המשטח בחומרים מיוחדים ועוד.
  • תיקון אמבטיות באמצעות צביעת המשטח- פעולת צביעת אמבטיות היא פעולה המיועדת לצרכי שימור המשטח לאורך זמן או לצרכי צביעת סימני הליטוש וחומרי המילוי השונים.
  • תיקון אמבטיה באמצעות הלבשת גופי אמבטיה חדישים על גבי המשטח הקיים.

מכלול הפעולות המיושמות על ידי "אמיר אמבטיות" מיועד לכל סוגי האמבטיות, מתקני הג'קוזי והאגניות הקיימות בכל בית ובית בישראל. הניסיון המקצועי של החברה בתחום חידוש ותיקון משטח אמבט לצד הציוד והחומרים המקצועיים המשמשים את החברה, מבטיחים גם לכם פעולות חידוש ופעולות תיקון אמבטיות ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

מתלבטים האם לתקן או להחליף את משטח האמבט? צרו עימנו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו לחסוך אלפי שקלים במסגרת ביצוע עבודות תיקון אמבטיות המיושמים על ידינו!

דילוג לתוכן