הלבשת אמבטיות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

שיפוץ, תיקון והלבשת אמבטיות

הרבה יותר שירותים מקצועיים במקום אחד!

חברת "אמיר אמבטיות" היא חברה המתמחה בביצוע עבודות תיקון, שיפוץ, ציפוי והלבשת משטחי אמבטיה. החברה הוקמה בשנת 1989, ומאז ועד היום היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות והאיכותיות ביותר בתחום שיפוץ ותיקון משטחי אמבט.

לאורך כל שנותיה בענף שיפוץ ותיקון משטחי אמבט, צברה החברה מוניטין רב בקרב אלפי לקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים כאחד, ובין יתר הלקוחות הגדולים של החברה תוכלו למצוא רשתות בתי מלון וחדרי אירוח בכל רחבי הארץ, מוסדות ציבוריים ומשרד הביטחון במסגרת היותה של החברה כספק רשמי של משרד הביטחון מספר 83432853.

הלבשה לאמבטיה מחיר משלם והשקעה נכונה

האמבטיה האהובה שלכם כבר ישנה ומתפרקת, ואתם חייבים לחדשה עם אמבטיה מולבשת? אז אם אתם צריכים הלבשת אמבטיות ורוצים לדעת מה זה בעצם הלבשה לאמבטיה וכמה עולה הלבשת אמבטיה, בחברת אמיר אמבטיות תזכו למענה שלם עם הסבר מקצועי. כמו כן, אנו מציעים מחיר הלבשת אמבטיה משתלם במיוחד, לרבות הצעה אטרקטיבית של הלבשת אמבטיה במבצע.

הצורך בחידוש האמבטיה

האמבטיה היא אמצעי רחצה אהוב במיוחד, בה ניתן לטבול, להירגע,ולהשיל את הלכלוך ותלאות היום. יחד עם זאת, עם השנים והשימוש הרב גם אמבטיות נוטות להתבלות בגין חומרי ניקוי חזקים והמים עצמם. הבלאי ניכר באמבטיות שיכולות לסבול מחבלות, כתמי וחורי חלודה, צבע מתקלף, לכלוך שהתקשה, מהצטברות של אבנית, סדקים וכעוד. כל אלו מעניקים לאמבטיה חזות רחוקה מאטרקטיבית, מוזנחת וישנה, שלא באמת יוצרת אווירה טובה לרחצה, נעימה ונקייה.

אבל הבשורות הטובות הן שבימינו לא חייבים להחליף אמבטיה ישנה ובלויה בתהליך יקר וארוך, שהופך את הבית לאתר בנייה. ניתן בהחלט לחדש את האמבטיה באמצעות הליכים של הלבשת אמבטיה או צביעה. כך, במקום להידרש לעבודות פירוק והרכבה יקרות של אמבטיה חדשה, המגיעות לעלות אלפי שקלים ויותר, ניתן לבצע את ההליך במהירות בחצי מחיר ואף פחות מכך, פשוט על ידי הלבשה של אמבטיה.

מה זה בדיוק הלבשת אמבטיות ומתי תהליך זה נחוץ?

חידוש של אמבטיה יכול להתבצע עם הליכים של ציפוי וצביעה מחדש. אולם במקרים בהם מצבה של האמבטיה קשה, שיש בה חורים, שהדפנות שלה מתפוררת וכשמדובר בבעיה כללית ולא נקודתית, אזי יש צורך בחידושה באמצעות הלבשת אמבטיה. ההליך מתאים גם למי שרוצה לזכות באמבטיה עם עיצוב וצבע חדש.

הלבשת אמבטיה מורכבת למעשה מפעולה של הלבשת אמבטיה על אמבטיה, כלומר הלבשה של גוף אמבטיה אקרילית חדשה במידות מתאימות על גבי האמבטיה הישנה. את ההלבשה הזו אנו מבצעים באופן מושלם עם אמבטיה חדשה שמוצעת לבחירה בדגמים וצבעים שונים. היא  מותקנת באופן מקצועי כך שלא ניתן לפרקה, הינה יציבה במיוחד ואינה זזה ממקומה.

את הרווחים שנוצרים בין האמבטיה הישנה והחדשה נדאג למלא עם חומרי איטום ובידוד מתאימים ואיכותיים. במידת הצורך ניצור פתחי ניקוז חדשים בגוף האמבטיה החדשה שמתאימים לפתחי הניקוז שכבר קיימים.

כל זאת בתהליך מהיר ויעיל, חסכוני ואיכותי, עמיד ושאינו מלכלך, כשבתוך זמן קצר תקבלו אמבטיה מחודשת, מבריקה ונקייה, עמידה במיוחד, שתשרת אתכם נאמנה שנים רבות וטובות.

 

אמבטיה מולבשת

הלבשת אמבטיות – מהם המחירים?

אחרי שהבנתם מה זה הלבשת אמבטיה, בוודאי תרצו לדעת אם יש לחידוש אמבטיה הלבשה מחיר קבוע ומה בעצם משפיע עליו. אז בתור התחלה, יש להלבשה לאמבטיה מחירים לא גבוהים המושפעים ממספר גורמים עיקריים:

  • איכות– יש להלבשת אמבטיה מחיר המושפע מאיכות האמבטיה המולבשת. חשוב לוודא שמדובר בהלבשה של אמבטיה תקנית, תרמופלסטית, מונעת החלקה ובעלת רמה גבוהה של עמידות.
  • דגם– יש לאמבטיה להלבשה מחיר שמשתנה בהתאם לדגם הנבחר.
  • מידות- חש ללבשה לאמבטיה מחיר המושפע מגודל האמבטיה שיש להלביש. ככול שמדובר באמבטיה יותר גדולה כך מחירה יעלה בהתאם.
  • צבעים- ניתן גם לחדש אמבטיה על ידי הלבשתה באמבטיה חדשה בצבע אחר. ישנם מקרים שבהם יש לאמבטיה להלבשה מחיר המושפע גם מצבע חדש וגונו.
  • מורכבות– המחיר של הלבשת אמבטיה משתנה גם בהתאם למידת מורכבות העבודות הנדרשות, ואלו מושפעות ממצבה של האמבטיה הישנה ומכמות התיקונים שיש לבצע בה במטרה שתספק תשתית איתנה לפעולת ההלבשה.
  • חברות שונות– המחיר עבור עבודות של הלבשת אמבטיות בשוק אינו אחיד. לכן כדאי לבצע השוואת מחירים בין מספר גורמים מומלצים ואמינים בשוק. יש לשים לב כי מחירים יותר מידי זולים יכולים להעיד על גורם שאינו מקצועי, המספק הלבשות זולות, לא איכותיות ולא עמידות.

הזמנת שירותי הלבשת אמבטיה במחיר משתלם

להזמנת שירותי הלבשת אמבטיה מקצועיים במחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אמיר אמבטיות בטלפון 054-7722190.

דילוג לתוכן