הלבשת אמבטיה בצפון

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

גרים בצפון ומעוניינים בחידוש האמבטיה? אנחנו פה בשבילכם

חברת אמיר אמבטיות מומחית בחידוש אמבטיות בכל רחבי הארץ, כולל באזור הצפון. אם אתם מעוניינים בציפוי אמבטיה בצפון או בכל חידוש אחר, אנשי המקצוע שלנו ישמחו מאוד לסייע לכם. לחברתנו כבר מאות לקוחות מרוצים שנהנו מאמבטיה מחודשת ויפה, במחירים שווים לכל כיס, אך ללא כל פשרה על האיכות. אנו מקפידים שכל לקוח ולקוח יהנה מאמבטיה מחודשת, עם עמידות גבוהה, תוך שימוש במכשור ובחומרים המתקדמים ביותר.

שירותי חידוש האמבטיות שלנו

החברה מעניקה מספר שירותים לחידוש אמבטיות:

  • הלבשת אמבטיות – שיטת הלבשת האמבטיות היא חדשנית ומתאפשרת כמעט בכל סוג וגודל של אמבטיה. שיטה זו מבוססת על התקנת חלק עליון חדש לאמבטיה העשוי מסיבים קשיחים, לרוב מפיברגלס, ומציפוי אקרילי עמיד וחזק. חלק עליון זה מיוצר בהתאם למידות האמבטיה הקיימת ומולבש עליה. חידוש אמבטיה בשיטה זו הוא מהיר מאוד ובעל עמידות גבוהה ביותר. אנו מבצעים הלבשת אמבטיה בצפון – כך שאתם יכולים לפנות אלינו.
  • ציפוי אמבטיות – שיטת הציפוי היא השיטה הזולה והמהירה ביותר לחידוש האמבטיה. שיטה זו מתבצעת באמצעות שיוף האמבטיה והשמת מספר שכבות של חומרי בסיס וציפוי ששומרים על האמבטיה ומעניקים לה מראה אחיד וחדש. שיטה זו מחזיקה מעמד מספר שנים.
  • החלפת אמבטיות – חברתנו מבצעת גם החלפה מלאה של אמבטיות שמחדשת את כל החדר ולא רק את האמבטיה עצמה. החלפת זו כוללת גם התקנת אריחים וברזים חדשים.

עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנחנו באמיר אמבטיות מאמינים שעבודה איכותית היא הדבר החשוב ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים בכל התחומים, החל מהשירות ועד לחומרים שאנו משתמשים בהם. אם אתם זקוקים לציפוי אמבטיה בצפון, או להלבשת אמבטיה בצפון, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו וליהנות מאמבטיה חדשה.

דילוג לתוכן