הלבשת אמבטיה על אמבטיה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

הלבשת אמבטיה חדשה

חידוש האמבטיה במינימום טרחה

אתם האמבטיה שלכם סובלת מסדקים או שפשופים שחושפים את החלק המתכתי שבה, זהו סימן שכדאי לשפץ אותה. היום כבר אין צורך להחליף את האמבטיה כולה, במיוחד אם אתם מרוצים משאר חדר האמבטיה כמו האריחים והכיורים למשל. היום אפשר לחדש את האמבטיה עצמה ללא הלכלוך והבלגן שגורר אחריהם שיפוץ מלא של חדר האמבט וזאת על ידי טכניקה הלבשת אמבטיה חדשה. בטכניקה זו, מייצרים חלק חיצוני חדש לגמרי לאמבטיה, העשוי משילוב של פיברגלס קשיח ועמיד יחד עם אקריל נעים ובעל עמידות גבוהה למים. המשטח החדש מותקן על גבי האמבטיה הישנה ומעניק לה מראה חדש לחלוטין.

כל הסיבות להלביש את האמבטיה שלכם

הלבשת אמבטיה חדשה היא מומלצת מכמה סיבות:

  • תהליך מהיר מאוד – הלבשת אמבטיה על אמבטיה היא תהליך מהיר שאורך מספר שעות בלבד, זאת לעומת שיפוץ מלא שיכול לקחת כמה שבועות טובים. המהירות של חידוש האמבטיה בהלבשה אינה גורעת מהאיכות של התהליך, שבסופו מתקבלת אמבטיה יפה ואסתטית ביותר.
  • מחיר נוח – הלבשת אמבטיה זולה משמעותית משיפוץ חדר האמבט כולו, מדובר במחיר שכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו. יתרון זה גורם לכך להיות פתרון מעולה עבור חידוש נקודתי של האמבטיה.
  • עמידות גבוהה – כיוון שמדובר בהתקנה של החלק העליון של האמבטיה במלואו, ולא במריחת חומר שעלול להיסדק עם הזמן, העמידות של הלבשת אמבטיה על אמבטיה היא גבוהה מאוד כאשר מדובר בחומרים איכותיים.

הלבשת אמבטיה על אמבטיה

אמיר אמבטיות – המומחים בחידוש אמבטיות בהלבשה

חברת אמיר אמבטיות מומחית בחידוש אמבטיות בשיטות המתקדמות ביותר. אנו מבצעים הלבשת אמבטיה חדשה באמצעות חומרים איכותיים בעלי תווי תקן מחמירים ואיכות גבוהה, תחת הקפדה על עבודה יסודית ואיכותית. אם אתם מעוניינים באמבטיה חדשה ויפה במחיר אטרקטיבי, נשמח לסייע לכם.

דילוג לתוכן