חידוש אמבטיות בצפון

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

אין סיבה לא לחדש את האמבטיה שלכם

בבתים של רבים מאיתנו מצויות אמבטיות שחוקות, מלאות בסדקים וחרכים, אך אין כל סיבה להישאר עם אמבטיה כזו – שכן שיפוץ וחידוש אמבטיות הוא עניין זול למדי ומהיר מאוד. חברת אמיר אמבטיות מבצעת חידוש אמבטיות בצפון במגוון שיטות במחיר נוח במיוחד, עם דגש על עבודה איכותית, ליצירת אמבטיות נאות, יפות ועמידות במיוחד. נסו לפנות אלינו לייעוץ ונשמח לעזור לכם להפוך את חדר האמבטיה שלכם לנוצץ ומבריק, ממש כמו חדש.

מגוון רחב של אפשרויות לחידוש

חידוש אמבטיה בצפון יכול להתבצע בכמה דרכים. חברת אמיר אמבטיות עובדת בכל השיטות החדשניות ביותר, ליצירת אמבטיה מחודשת במינימום זמן ומאמץ. אחת השיטות הפופולריות עמה אנו עובדים היא שיטת ההלבשה. בשיטה זו מלבישים על גבי האמבטיה הקיימת תבנית חדשה העשויה מאקריל יחד עם חומרים קשיחים נוספים. תבנית זו למעשה מחליפה את כל החלק העליון של האמבטיה, ללא צורך לעקור את האמבטיה הישנה. היתרון הגדול של הלבשת אמבטיות הוא העמידות הגבוהה – אמבטיה כזו מחזיקה מעמד לשנים רבות. שיטה נוספת בה אנו עובדים היא ציפוי אמבטיות, שיטה זו היא זולה במיוחד ומתאימה מאוד לדירות שכורות או בתי מלון, שכן היא תחזיק למספר שנים. אנו מבצעים כמובן גם שיפוצים מלאים של חדר האמבט בעיצובים מרהיבים עם שימוש באריחים ובאמבטיות מהסוגים האיכותיים ביותר.

חידוש אמבטיות בצפון

הקפדה על כל הפרטים הקטנים

לנו בחברת אמיר אמבטיות חשוב שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת. לכן אנשי המקצוע שלנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים בעת חידוש אמבטיות בצפון. איתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את העבודה והחומרים האיכותיים ביותר. אם אתם רוצים ליהנות מחידוש אמבטיה בצפון בסטנדרט הגבוה ביותר – אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת.

דילוג לתוכן