חידוש אמבטיות ירושלים

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

האמבטיה שלכם יכולה לקבל פנים חדשות

אמבטיה מתקלפת או סדוקה ממש לא מהווה יותר גזר דין להחלפת כל חדר האמבט ושבירת האריחים. היום מתאפשר לשפץ את האמבטיה בעבודה מהירה ובעלות נוחה לכל כיס. אנו בחברת אמיר אמבטיות מומחים בשיטות החדישות ביותר לשיפוץ אמבטיות איכותי שמעניק מראה מחודש ואסתטי ביותר לאמבטיה, שהוא אטרקטיבי הן עבור העין והן עבור הכיס. אם אתם זקוקים לחידוש אמבטיה ירושלים, אנחנו הכתובת בשבילכם.

השיטות לחידוש האמבטיה שלא הכרתם

כמובן שהדרך הנפוצה ביותר לחידוש אמבטיה ירושלים היא שיפוץ מלא של חדר האמבטיה, שכולל שבירת של האמבטיה והאריחים סביבה והתקנת אמבטיה חדשה מאפס. אנו מבצעים עבודה זו תוך התקנת אמבטיות איכותיות ואריחים אסתטיים בכל צורה וצבע שתבחרו. חשוב שתדעו ששיטה זו אמנם נפוצה ואיכותית, אך היא לוקחת זמן רב ובעלת עלות גבוהה יותר מהשיטות האחרות לחידוש אמבטיות ירושלים. אחת הדרכים הנוספות לחידוש היא ציפוי האמבטיה. שיטה זו היא המהירה והזולה ביותר. הציפוי מתבצע באמצעות חומר אקרילי ייעודי שאנו דואגים שיהיה בעל תווי התקן המחמירים ביותר. עוד שיטה, שנחשבת לעמידה אף יותר, היא הלבשת אמבטיות. מונח זה מתייחס להורדת החלק העליון – האזור הלבן שכולנו מכירים – והחלפתו בחלק עליון חדש שמעוצב בהתאמה אישית לפי האמבטיה שלכם. החלק העליון הישן מוסר והחדש מותקן באמצעות שימוש בחומרי הדבקה ייעודיים בעלי עמידות גבוהה למים, עובש וסדקים. חידוש אמבטיות ירושלים מסוג זה הינו בעל עמידות גבוהה במיוחד.

איכות היא מילת המפתח שלנו

 העובדים של אמיר אמבטיות ישמחו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקראת שיפוץ האמבטיה שלכם. הדגל שלנו הוא האיכות – של העבודה, של השירות ושל החומרים שאנו משתמשים בהם. נשמח ליצור עבורכם את אמבטיית החלומות – אתם מוזמנים להתקשר אלינו.

דילוג לתוכן