חידוש אמבטיות ישנות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

לא צריך לפרק את חדר האמבטיה כדי ליהנות מחידוש שלו

הרבה אנשים חושבים שחידוש חדר האמבטיה כרוך בהכרח בשבירת האמבטיה הישנה והחלפת כל האריחים בחדר, אך נכון להיום, זה ממש לא נכון. ניתן לחדש אמבטיות וליצור עבורן מראה חלק, נקי ואסתטי בצורה זולה יותר, מהירה יותר ובעיקר נוחה יותר על ידי ציפוי שלהן. הציפוי נעשה באמצעות חומר אקרילי מיוחד ועמיד, שמאפשר להשיג מראה של אמבטיה חדשה לחלוטין במינימום עבודה וכסף. אנחנו באמיר אמבטיות בעלי נסיון רב שנים בחידוש אמבטיות ישנות על ידי ציפוי ואנו מבצעים עבודות כאלו בכל סוגי האמבטיות – בעלי התמחות איך מחדשים אמבטיה ישנה.

כל מה שצריך לדעת על ציפוי אמבטיה

יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי ציפוי אמבטיה ישנה:

  • איך מתבצע התהליך? – התהליך של ציפוי אמבטיה ישנה אורך מספר שעות וכולל מספר שלבים. ראשית לפני חידוש אמבטיה ישנה, משייפים את האמבטיה על מנת ליצור שטח פנים חלק שחומר הציפוי ייתפס עליו. בשלב זה מנקים גם שאריות עובש וחלודה כדי למנוע את הצטברותם בהמשך. לאחר מכן, ממלאים סדקים באמצעות חומר מילוי מיוחד ועמיד במים. בשלב האחרון מורחים את הציפוי האקרילי בצורה יסודית וממתינים 24 שעות עד לייבוש.
  • מה היתרונות של הציפוי? – לעומת שיפוץ מלא של חדר האמבטיה,  חידוש אמבטיות ישנות על ידי ציפוי שלהן בחומר אקרילי הוא תהליך שלא גורר אחריו בלגן ולכלוך. מעבר לכך, התהליך מהיר ומאפשר להשיג מראה מצוין גם לאחר כמה שעות בלבד לעומת שיפוץ מלא שדורש מספר שבועות.

חידוש אמבטיות ישנות

מצפים אמבטיה רק אצל המומחים

ציפוי אמבטיה הוא תהליך שדורש יכולת טכנית ומקצועית גבוהה על מנת להגיע לתוצאות טובות. אנו באמיר אמבטיות מקפידים על שימוש בחומרים הטובים ביותר, תוך עבודה מקצועית, על מנת שאתם תיהנו מאמבטיה מחודשת שתחזיק מעמד לאורך זמן.

דילוג לתוכן