חידוש אמבטיות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

רכשתם דירה ישנה? מתכוונים לבצע שיפוץ כללי בשטח הדירה, לרבות, חדר האמבטיה? אז רגע לפני שאתם מתחילים לשבור בלטות, קרמיקות ורצפות בחדר האמבט, זה הזמן להכיר את הליך חידוש האמבטיה המיושם על ידי חברת "אמיר אמבטיות", חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות חידוש מראה האמבטיה.

חידוש אמבטיות – מה זה בכלל?

חידוש אמבטיה הינו שירות מקצועי המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממראה חדש, נקי ונוצץ של משטח האמבט מייד בסיום התהליך. במסגרת הליך חידוש אמבטיות של חברת "אמיר אמבטיות" מתבצעות שלוש פעולות עיקריות המיושמות בזו אחר זאת על פי הסדר הבא:

שלב ראשון בדרך לחידוש האמבטיה: ליטוש פני משטח האמבטיה הישן באמצעות מכשור מתקדם. פעולה זו מאפשרת הסרת לכלוך עיקש ממשטח האמבטיה הישן.

שלב שני בדרך לחידוש האמבטיה: מילוי שברים, סדקים, חריצים ופגמים אחרים במשטח האמבטיה באמצעות חומרי איטום ובידוד איכותיים.

שלב שלישי בדרך לחידוש האמבטיה: ציפוי משטח האמבטיה באמצעות חומר ציפוי בסיסי ולאחר מכך ציפוי בשכבה אקרילית עמידה ואיכותית המתקשה על גבי המשטח לאחר 24 שעות.

חידוש אמבטיה – כל היתרונות

חידוש אמבטיות מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות פונקציונאליים הכוללים בין היתר:

פתרון יעיל במיוחד לצרכי חידוש מראה חדר הרחצה שלכם- חידוש אמבטיה מאפשר לכל אחד ואחת מכם לחדש את משטח האמבטיה הישן גם במקרים בהם הוא סובל מהזנחה מתמשכת אשר ייצרה לאורך הזמן שכבות לכלוך נוקשה, חלודה וריקבון.

פתרון חסכוני במיוחד- חידוש אמבטיות היא פעולה חסכונית וזולה בהשוואה לביצוע הליכי שיפוץ בחדר הרחצה הכוללים בין היתר את החלפת משטח האמבטיה הישן בחדש.

פעולה המאפשרת לכם לשמר את מראה האמבטיה המיוחדת שלכם לאורך זמן- חידוש אמבטיה הינו הליך מקצועי המיועד גם לצרכי שימור ותחזוקה שוטפת של משטח האמבטיה המיוחד או המעוצב שלכם לאורך זמן. פעולה זו מיועדת  לצרכי שימור משטח אמבטיה נקי ומצוחצח לאורך שנים, ומומלץ לבצע אותה אחת למספר שנים.

אנחנו ב-"אמיר אמבטיות" מעמידים לרשותכם עוד מגוון נרחב של שירותים הקשורים לתחום חידוש האמבטיה. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי ציפוי אמבטיות לצרכי שימור ותחזוקה שוטפת, צביעת אמבטיות לשדרוג מראה פני משטח האמבטיה, הלבשת אמבטיות ועוד.

רוצים לדעת יותר על שירותי חידוש אמבטיות המוענק לכם על ידי "אמיר אמבטיות", אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום וליהנות ממראה משטח אמבטיה נקי ומצוחצח לאורך זמן!

חידוש חדרי אמבטיה

חברה מקצועית לחידוש אמבטיה

חברתנו פעולת כבר שנים רבות בתחום של חידוש, הלבשה וצביעה של אמבטיות. אנו מבצעים עבודות של שיפוץ, תיקון וציפוי של משטחי האמבטיה מכל סוג, בכל מצב ובכל רמת מורכבות. כמו כן, אנו אמונים על תיקון של אמבטיות הסובלות מהזנחה, לכלוך קשה, כתמי וחורי חולדה, עובש, ציפוי אמייל שבור, חריצים וסדקים, ועוד. ניסיוננו הרב בתחום של חידוש אמבטיה ניכר באלפי לקוחות מכל מגזרי המשק שנהנו משירותינו, לרבות לקוחות פרטיים, בתי מלון, צימרים, משרד הביטחון ועוד.

אנו מבצעים עבודות חידוש, הלבשה, ציפוי וצביעת אמבטיה בעזרת חומרים איכותיים וטכניקות מתקדמות ביותר, עם מענה שלם לכל צורך. האמצעים כוללים בין היתר מכונות ליטוש מקצועיות ייעודיות למשטחי אמבטיה, חומרי צבע וציפוי באיכות גבוהה במיוחד, חומרי מילוי ואיטום מעולים ועוד. אנו גם מספקים מענה מקיף הכולל בין היתר תיקון, שיפוץ וחידוש אמבטיות, יישום רצפות ואמבטיות שמונעות החלקה, צביעה וציפוי של אמבטיות, תיקון קנט אמבטיה ועוד.

כל שירות שאנו מספקים מתחיל בבחינת מצב חדר הרחצה והאמבטיה, ומתן ייעוץ מקצועי ללקוח אודות אפשרויות חידוש מתאימות באופן המתאים, היעיל, המהיר והחסכוני ביותר.

ואם לא די בכך, אנו מבקשים עבור עבודות של חידוש אמבטיה מחיר משתלם במיוחד.

עבודות חידוש שונות לאמבטיה

עבודות חידוש אמבטיה מורכבות למעשה משורה של פעולות, המשתנות בהתאם לסוג האמבטיה, מצבה וסוג עבודות החידוש המבוקשות. בין היתר חידוש של אמבטיה כולל עבודות ליטוש להסרת לכלוך וניקוי פני שטח האמבטיה, וכן עבודות של מילוי, בידוד ואיטום חריצים, סדקים וחורים בעזרת חומרים מתאימים. זאת לצד עבודות של ציפוי אקרילי או ציפוי אמייל המורכבות ממספר שלבים, אשר מעניקות לאמבטיה ציפוי חדש, עמיד ואיכותי. מעבר לכך קיימות עבודות נוספות כמו צביעה והלבשה של אמבטיות.

מה שמשפיע על מחיר חידוש אמבטיה

כאמור, עבודות של חידוש אמבטיה אינן אחידות ומשתנות בהתאם למאפייני ומצב האמבטיה ובקשות הלקוח. כפועל יוצא מכך, אין עבור חידוש אמבטיה עלות אחידה והיא מושפעת ממאפייני העבודות הנדרשות.

למשל, יש הבדל במחיר של עבודות חידוש בהתאם למצבה של האמבטיה, וכמובן ככול שמצבה יותר קשה כך יש צורך ביותר עבודות שיפוץ וביותר חומרים, ועלות העבודות עולה בהתאם. כמו כן, יש הבדל במחירים בין סוגי עבודות חידוש, בין אם מדובר בעבודות של צביעה וציפוי,  עבודות של הלבשת אמבטיה, או באם יש צורך בהחלפת אמבטיה ישנה בחדשה.

בנוסף, עלות עבודות החידוש מוכתבת מסוג האמבטיה הקיימת, המשפיעה על מאפייני עבודות השיפוץ שמתאימות לה, בין אם מדובר באמבטיית אקריל, אמבטיית פח עם ציפוי של אמייל או אמבטיה מיציקת ברזל.

הזמנת שירותי חידוש אמבטיה

להזמנת שירותי חידוש אמבטיה מקצועיים במחיר משתלם, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אמיר אמבטיות בטלפון 054-7722190.

דילוג לתוכן