צביעת אמבטיה אמייל

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

איך יודעים שצריך לתקן את האמבטיה?

אמבטיות יכולות להימצא בבתים שנים רבות והן בהחלט אחד מהחלקים העמידים ביותר בבית. עם זאת, הן אינן חסינות לחלוטין משחיקה ומפגיעות שונות לאורך השנים. באמבטיות אמייל, שהן סוג האמבטיות הנפוץ יותר בבתים חדשים יחסית, עשויים להיתקל לאחר מספר שנים בסדקים, שברים או שפשופים, החושפים את היציקה הקשיחה מתחת לאמבט, שלרוב עשויה ממתכת. כאשר אתם רואים סדק שכזה, כדאי לבצע תיקון אמבטיה אמייל בהקדם האפשרי, לא רק כדי לשפר את המראה האסתטי שלה אלא בעיקר כדי למנוע התפשטות של חלודה ושל עובש בחלק המתכתי החשוף.

איך מתבצע התיקון?

תיקון אמבטיות אמייל יכול להתבצע בכמה דרכים. אם הבעיה היא נקודתית ומדובר בסדק אחד, ניתן לבצע תיקון אמבטיה אמייל נקודתי. תיקון זה הוא פשוט יחסית וכולל איטום של הסדק בחומר מיוחד וציפוי של הנקודה באמייל או בחומר אקרילי שישתלב מבחינה כימית ואסתטית עם שאר ציפוי האמבטיה. תיקון כזה יכול להחזיק מעמד מספר שנים. במידה ומדובר בנזק נרחב יותר, עדיף כבר לעשות צביעת אמבטיה אמייל כללית, שתעניק מראה אחיד ואסתטי יותר לאמבטיה כולה. צביעה כזו דומה לתיקון אמבטיה אמייל נקודתי אך אורכת מעט יותר זמן ודורשת עבודה מעט מורכבת יותר, הכוללת שיוף, ניקוי, הנחת חומר מילוי בסיסי ולאחר מכן ציפוי בחומר אקרילי איכותי.

פנו למומחים בתיקון אמבטיות

אנחנו בחברת אמיר אמבטיות בעלי ניסיון רב שנים בתיקון אמבטיות אמייל. אנו משתמשים בשיטות ובחומרים המתקדמים ביותר על מנת שהאמבטיה שלכם תעבור חידוש יפה ואיכותי שתהיו מרוצים ממנו. בנוסף לצביעת אמבטיה אמייל אנו מציעים גם שיפוצי חדרי אמבט מלאים, הלבשת אמבטיות ואופציות נוספות לשדרוג חדר האמבט שאתם מוזמנים לשמוע עליהן מאיתנו.

דילוג לתוכן