ציפוי אמבטיה אקרילית

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

חידוש אמבטיה אקרילית

האמבטיה שלכם סדוקה ושחוקה? יש מה לעשות

אמבטיה שחוקה בעלת סדקים היא לא רק בלתי אסתטית, אלא מהווה גם מקור להצטברות עובש ולהתפשטות ההרס לשאר חלקי האמבטיה. עם זאת, אין צורך להספיד את האמבטיה שלכם אם היא נסדקה – ניתן לתקן ולחדש אותה בעלות נמוכה וביעילות גבוהה ביותר. אנחנו בחברת אמיר אמבטיות מעניקים שירות לחידוש אמבטיה אקרילית במספר שיטות בעלות יעילות ועמידות מוכחת. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם אמבטיה אקרילית מחודשת ויפה יותר מתמיד.

השיטות לחידוש אמבטיה אקרילית

אנו עובדים בשתי שיטות מרכזיות לחידוש אמבטיות. אחת מהן היא ציפוי אמבטיה אקרילית. שיטת הציפוי נחשבת לבעלת המחיר הנמוך ביותר ועם זאת יעילותה גבוהה והיא מאפשרת ליצור מראה מחודש ונאה בעל עמידות טובה למספר שנים. הציפוי מתבצע במספר שלבים, שכוללים מילוי של הסדקים, הנחת שכבות יסוד ולאחר מכן ריסוס בלחץ של כמה שכבות של ציפוי אקרילי עמיד, נעים ואסתטי. שיטת העבודה השנייה שלנו היא הלבשת אמבטיה אקרילית. בשיטה זו אנו מייצרים על פי תבנית האמבטיה הישנה חלק חיצוני חדש שעשוי מחלק קשיח פנימי של פיברגלס עם ציפוי חיצוני אקרילי איכותי ביותר. המשטח החדש ממש מולבש על גבי האמבטיה הישנה, כך שמקבלים הלכה למעשה אמבטיה חדשה. שיטה זו גם היא זולה למדי ובעלת עמידות גבוהה מאוד לשנים רבות. יתרונן הגדול של השיטות הוא האפשרות לשיפוץ האמבטיה עצמה, מבלי לגעת בשאר החדר.\

ציפוי אמבטיה אקרילית

עבודה מקצועית במחיר משתלם

חברת אמיר אמבטיות מספקת ללקוחותיה הלבשת אמבטיה אקרילית וציפוי אמבטיה אקרילית ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על עבודה יסודית ומקצועית. אנו משתמשים בחומרים עמידים מצוינים בעלי תווי תקן בינלאומיים המעידים על איכותם הגבוהה. אתנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו אמבטיה חדשה, יפה ובעיקר מזמינה.

דילוג לתוכן