ציפוי אמבטיות חיפה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

גרים בחיפה והאמבטיה שלכם נראית מוזנחת וישנה? לא תאמינו כמה פשוט לחדש אותה!

אמבטיות נחשבות עמידות במיוחד ואין כל סיבה להחליף אותן לעתים קרובות יחסית, כפי שמחליפים סלון או משדרגים חדר שינה. אולם, גם אמבטיות, אינן חסינות לגמרי מנזקי הזמן ומפגמים כמו שריטות, מכות, סדקים, שברים וחלודה. בדרך כלל כשמבינים שהאמבטיה כבר לא נראית כתמול שלשום, אי אפשר שלא לחשוב על הפרוצדורה המתישה של שיפוץ האמבטיה הכולל החלפת האמבטיה וההוצאה הכספית הלא מבוטלת שצפויה עקב כך. ובכן, אנו שמחים לבשר לכם שכיום ישנן מספר שיטות חלופיות ומצוינות לחידוש אמבטיות בחיפה, במינימום זמן והוצאה כספית ומקסימום תוצאות.

מעוניינים ב – חידוש אמבטיה בחיפה?   נשמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר! אנו מתמחים בחידוש ושיפוץ חדר אמבטיה בחיפה ובצפון, עם חומר לציפוי הטוב ביותר שיש בשוק. את העבודות של ציפוי אמבטיה בצפון בחיפה אנו מבצעים בתוך זמן קצר ובמינימום השקעה כספית שלכם. לפני ההחלטה על השיטה המתאימה לכם ביותר וביצוע העבודה, נבין תחילה מהו המצב של האמבטיה שלכם וניקח בחשבון שיקולים שונים כמו הצרכים שלכם, התקציב שאתם יכולים להשקיע ומהו הטעם האישי שלכם.

חברת אמיר אמבטיות בע"מ היא מהמובילות בארץ בשיפוץ, תיקון, ציפוי, צביעה והלבשת אמבטיות. אנו בעלי ותק של מעל 30 שנים בתחום ובין לקוחותינו ישנם אנשים פרטיים, עסקים ומוסדות גדולים, אשר הפכנו את האמבטיות וחדרי הרחצה שלהם לחדשים, אסתטיים ואטרקטיביים. לצד המקצועיות, איננו מתפשרים גם על איכות ולכן אנו מחדשים אמבטיות וחדרי רחצה בשיטות החדשניות ביותר ועושים שימוש חומר ציפוי אמבטיה איכותי ועמיד, מה שמבטיח קבלת תוצאות שמחזיקות מעמד לאורך שנים רבות.

 

מהן אופציות חידוש האמבטיה הקיימות?

תיקון אמבטיה סדוקה – מילוי מקומי של סדקים, שברים ושריטות אחדים על ידי חומר מילוי מיוחד. לאחר מריחת החומר, מבוצע ליטוש של האזור, על מנת ליצר משטח אמבט אחיד וחלק ולבסוף צביעה רב-שכבתית מקומית. לאחר כ – 5 שנים, יש לחזור על הפעולה. העלות נעה בין 600-900 ₪.

ציפוי אמבטיות – חיפה – ציפוי מחודש של האמבטיה כולה, לכיסוי מספר פגמים כמו לכלוך עיקש, שריטות, סדקים וכתמי חלודה. בהליך זה מבוצעת תחילה סתימה של חורים וסדקים. לאחר ליטוש המשטח, מותז חומר בסיס המחבר כימית בין השכבה הישנה לחדשה. מסיימים עם ציפוי רב-שכבתי של אמייל איכותי, ששומר על התוצאות למספר שנים והופך את המשטח לעמיד יותר לשריטות ושימוש בחומרי ניקוי. העלות נעה בין 700-1,300 ₪.

צביעת אמבטיה – צביעה מלאה של כל משטח האמבט בגוון לבחירת הלקוח. ניתן לבצע צביעה של משטח שעבר ציפוי או כשמעוניינים לשדרג את המראה של אמבטיה חדשה יחסית ועליה נזקי זמן כמו שריטות ולכלוך עיקש. הצביעה מבוצעת לאחר שיוף השכבה הישנה, ניקוי יסודי של המשטח והתזת חומר בסיס שיחבר בין השכבה הישנה לחדשה. העלות נעה בין 750-1,300 ₪.

הלבשת אמבטיה – חיפה – הלבשת אמבטיה אקרילית חדשה על גבי הגוף הישן. אופציה זו מומלצת כאשר האמבטיה כולה מוזנחת ומלאה בפגמים כמו סדקים, לכלוך וחלודה. במקרה כזה, לא כדאי לתקן אותה כלל והרבה יותר משתלם ויעיל פשוט להחליף. האמבטיה החדשה מתאימה במדויק במידותיה וניתן לבחור בדגם וגוון לפי טעמו של הלקוח. בין הגוף הישן לאמבטיה החדשה, ממלאים חומר איטום שימנע חדירת נוזלים ותזוזה של המשטח. האמבטיה האקרילית ידועה בעמידותה לשריטות ושפשופים, אינה מחלידה ותישאר בעלת מראה מבריק וחדש לאורך שנים רבות. העלות נעה בין 1,300-2,400 ₪.

שיפוץ מלא – החלפת האמבטיה הישנה בחדשה או שיפוץ של כל חדר הרחצה. העלות הבסיסית נעה בין 9,000-16,000 ₪.

ציפוי אמבטיות חיפה

חידוש אמבטיות בחיפה  – מתי כדאי לחדש?

ישנן לא מעט סיבות בגללן כדאי לבצע חידוש אמבטיה, הנה כמה מהן:

היווצרות סדקים או שברים – לעתים, כתוצאה מפגיעת חפץ כבד במשטח האמבטיה, נפילה או מכה חזקה, עלולים להיווצר סדקים ושברים. כאשר מדובר בסדק בודד בלבד שאינו עולה על 4 סמ"ר, ניתן לבצע תיקון מקומי. במידה ומדובר במספר סדקים, כדאי לשקול חידוש של כל משטח האמבטיה – באמצעות ציפוי, הלבשה או שיפוץ.

חלודה – באמבטיות ישנות, המגע הממושך עם מים עשוי להביא להיווצרות חלודה על המשטח. במידה והחלודה מופיעה על גבי חלקים נרחבים במשטח האמבט, כדאי להחליף את האמבטיה בחדשה – על ידי שירות הלבשת אמבטיה, ציפוי מחדש או שיפוץ.

לכלוך ופגעי זמן – האמבטיה צוברת לכלוך ולכן יש עליה לא מעט כתמים עקשנים שמצטברים עם השנים. במידה ומדובר בלכלוך שטחי יחסית שלא ניתן להוריד עם חומרי ניקוי, צביעת האמבטיה תעשה את העבודה.

שפשופים ושריטות מחומרי ניקוי – ישנם משטחים שאינם עמידים לחומרי ניקוי ולכן כשמשפשפים אותם על גבי המשטח, עלולות להיווצר שריטות. השירות המתאים ייקבע לפי חומרות ועומק השריטות.

עיצוב חדש – לפעמים, מתחשק להחליף את האמבטיה כי המראה שלה כבר לא אטרקטיבי במיוחד או כשהיא לא מתאימה לעיצוב שאתם מעוניינים לייצר בחדר הרחצה. לפעמים שינוי הגוון של האמבטיה באמצעות צביעה יכול לעשות ממש מהפך עיצובי בחדר הרחצה בעלות לא גבוהה. במידה ומעוניינים בשדרוג לדגם אופנתי יותר, ניתן לבצע הלבשת אמבטיה.

אנו מניחים כי לאחר קריאת המאמר הבנתם שחידוש אמבטיה ממש לא חייב להיות כרוך בהוצאה כספית גדולה או בפרוצדורה מסובכת מדיי, ממש להפך. אז אם אתם חושבים שהגיע הזמן לחידוש וריענון האמבטיה, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונשמח להתאים לכם את אופציית חידוש הנכונה ביותר לצרכיכם – תיקון, הלבשה, שיפוץ או ציפוי אמבטיה בחיפה.

דילוג לתוכן