ציפוי אמבטיות חיפה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

אפשר לשפץ אמבטיה סדוקה

כמו כל דבר בבית, גם אמבטיות אינן חסינות מפני שחיקה. סדקים באמבטיה הם עניין נפוץ למדי שאפשר לתקן בצורה פשוטה ומהירה על ידי ציפוי אמבטיה מקצועי. חברת אמיר אמבטיות בע"מ מבצעת ציפוי אמבטיות בחיפה תוך שימוש בחומרי הציפוי העמידים והאיכותיים ביותר בשוק, לקבלת אמבטיה בעלת מראה מחודש, אסתטי ויפה במינימום זמן.

איך עובד ציפוי אמבטיות?

ציפוי אמבטיה בחיפה מאפשר למעשה לכסות את האמבטיה הסדוקה בחומרי מילוי וציפוי, כך שהאמבטיה מקבלת מראה חלק, חדש עם אטימות למים. כיסוי מלא של הסדקים באמבטיה מאפשר מניעה של התפשטות החלודה בשכבה המתכתית שיוצרת את בסיס האמבטיה, מונע הצטברות של עובש ומאריך את חיי האמבטיה לכמה שנים טובות. ציפוי אמבטיות בחיפה מבוצע בכמה שלבים, שיחד אורכים כ-3 עד 4 שעות. השלב הראשון כולל שיוף של פני האמבטיה, במטרה ליצור שטח פנים חלק. לאחר מכן, איש המקצוע מכסה את הסדקים בחומר מילוי, שאוטם אותם לחלוטין ממים ומפריד בין המתכת לשכבת האקריל. בשלב הבא מוסיפים חומר בסיס שתורם להחזקת הציפוי. לבסוף, שמים את הציפוי באמצעות מכשיר בלחץ גבוה. ההתייבשות אורכת 24 שעות שלאחריהן ניתן להשתמש באמבטיה המחודשת.

חידוש אמבטיות מקצועי בשיטות מתקדמות

ציפוי אמבטיה בחיפה אינו השיטה היחידה לחידוש אמבטיות שעברו שחיקה. אנחנו בחברת אמיר אמבטיות מציעים שיטות נוספות לחידוש האמבטיה המתאימות למגוון תקציבים, החל מהלבשת אמבטיה ועד לשיפוץ מלא של חדר האמבטיה שכולל את החלפת האמבטיה והאריחים. אנו מקפידים על עבודה יסודית, מקצועית ומותאמת אישית כך שאתם מקבלים אמבטיה יפה ומזמינה עם עמידות גבוהה. אנו משתמשים אך ורק בחומרים בעלי תווי התקן המחמירים ביותר. אם אתם מעוניינים לקבל אמבטיה חדשה וחדישה באזור חיפה, אנו הכתובת בשבילכם.

דילוג לתוכן