שיפוץ אמבטיה בדרום

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

מחליפים את פני האמבטיה שלכם

אמבטיה סדוקה ובלויה בהחלט מורידה מהמראה של חדר האמבטיה כולו, אך זה עדיין לא אומר שצריך להחליף אותה בהכרח. ניתן לחדש את האמבטיה בצורה שתעניק לה מראה חלק, רענן ואסתטי בשיטות שונות שאינן מצריכות את שבירת האמבטיה הישנה והחלפת אריחים. חברת אמיר אמבטיות מעסיקה משפצי אמבטיות מקצועיים שמבצעות עבודות שיפוץ אמבטיה בדרום ובכל חלקי הארץ עם האביזרים והחומרים הטובים ביותר שמעניקים לכם אמבטיה חדשה ועמידה לאורך זמן.

יש כמה אופציות לשיפוץ האמבטיה

אם אתם מעוניינים בשיפוץ אמבטיה בדרום, כדאי שתכירו את השיטות השונות לעשות זאת. חברתנו מציעה שתי שיטות חידוש אמבטיה עיקריות, שהן ציפוי אמבטיה בדרום והלבשת אמבטיה. ציפוי אמבטיה הוא הדרך הפשוטה והמהירה ביותר להיפטר מהסדקים והשפשופים שהאמבטיה צברה לאורך השנים. ציפוי אמבטיה בדרום מתבצע באמצעות שיוף של האמבטיה לכדי משטח חלק, הנחת חומר איטום בסיסי ולאחר מכן הוספת ציפוי איכותי מאקריל. שיטה נוספת בעלת עמידות גבוהה יותר, היא הלבשת אמבטיה בדרום. בשיטה זו, אנו מייצרים על גבי תבנית האמבטיה הקיימת חלק אמבטיה חיצוני חדש לחלוטין מחומרים עמידים למים ולעובש. את המשטח החיצוני אנו מלבישים, פשוטו כמשמעו, על גבי האמבטיה, כך שנוצר מראה אחיד וחדש לגמרי. זוהי שיטה מצוינת שגם היא בעלת עלות נוחה במיוחד.

שיפוץ אמבטיה בדרום

חדר אמבטיה מחודש ואיכותי בהשקעה מינימלית

אנו באמיר אמבטיות, כחברה מקצועית ומנוסה, דואגים שתהיה לכם האמבטיה היפה והעמידה ביותר, אך מצד שני גם מקפידים על מחירים נוחים ושווים לכל נפש. אם אתם מעוניינים בהלבשת אמבטיה בדרום או כל שיפוץ אמבטיה אחר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנו נותנים לכם אחריות שתקבלו אמבטיה עמידה העשויה מחומרים איכותיים, תוך הקפדה על כל הפרטים- קטנים כגדולים.

דילוג לתוכן