שיפוץ אמבטיה במבצע

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

אמבטיה כמו חדשה במחיר מצחיק

רבים חושבים ששיפוץ אמבטיה משמעותו שבועות של בלגן והוצאה כספית גבוהה, אך למרבה המזל קיימים היום פתרונות נהדרים לשיפוץ האמבטיה בעלות נמוכה ביותר. אנו בחברת אמיר אמבטיות בע"מ מומחים במתן פתרונות לשיפוץ אמבטיה בזול, תוך הקפדה על המראה האסתטי ביותר ועמידות גבוהה במיוחד. שיפוץ אמבטיה במבצע בשיטות כמו הלבשת אמבטיה או ציפוי מאפשר לשפר את המראה של האמבטיה הקיימת מבלי לפגוע כלל השאר חדר האמבט, כך שהאריחים נשארים שלמים לחלוטין וכלל אין צורך בשיפוץ יקר ומיותר של כל החדר.

הכירו את השיטות המתקדמות לחידוש אמבטיות

חברת אמיר אמבטיות מאפשרת שיפוץ אמבטיה במבצע בשתי שיטות טובות ויעילות:

  • שיפוץ באמצעות הלבשת האמבטיה – שיטת הלבשת האמבטיה היא שיטה מצוינת לשנות את פני האמבטיה מבלי לפגוע בשאר החדר. השיטה מתבצעת באמצעות הכנת משטח יצוק המותאם לאמבטיה הישנה והדבקתו בצורה מקצועית על גבי האמבטיה הקיימת. האמבטיה המולבשת עשויה משילוב של פיברגלס ואמייל לקבלת עמידות מעולה לאורך שנים רבות. התהליך מתבצע תוך מספר שעות ובסופו מקבלים אמבטיה חדשה. עם שיפוץ כזה, אין סיכוי שתזכרו שהיו בכלל סדקים ושפשופים באמבטיה הישנה.
  • שיפוץ באמצעות ציפוי – שיטת הציפוי היא זולה אף יותר משיטת ההלבשה, אך מחזיקה מעט פחות זמן. עם זאת היא עדיין מהווה פתרון מצוין לקבלת פנים חדשות לאמבטיה במינימום עבודה וכסף. בשיטה זו ממלאים את הסדקים והשפשופים בחומר מילוי ולאחר מכן מתיזים על האמבטיה שכבות מרובות של חומר יסוד וחומר ציפוי אקרילי.

שיפוץ אמבטיה במבצע

מחיר אטרקטיבי, עבודה אפקטיבית

אנו בחברת אמיר אמבטיות שמים לנגד עינינו את איכות האמבטיה שלכם ולכן אנו מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. אם אתם מעוניינים בשיפוץ אמבטיה בזול ובאיכות מעולה, אל תהססו לפנות אלינו.

דילוג לתוכן