שיפוץ אמבטיה בצפון

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

שיפוץ אמבטיה: מה זה אומר?

כשאומרים לאנשים את הביטוי "שיפוץ אמבטיה", הרוב חושבים מיד על רעש, לכלוך ובלגן. למעשה זה כלל לא צריך להיות כך – היום קיימות שיטות חדשניות שמאפשרות לשפץ את האמבטיה עצמה בלבד, ללא כל נגיעה בשאר החדר. חברת אמיר אמבטיות פותחת בפניכם את  האופציה לשיפוץ אמבטיה בחיפה באופן מהיר, זול ויעיל ביותר, הן על ידי הלבשת האמבטיה והן על ידי ציפוי שלה.

יוצרים לכם אמבטיה חדשה

גם האמבטיה השחוקה והסדוקה ביותר יכולה לקבל מראה חדש ורענן. בחברת אמיר אמבטיות אנו עובדים בשתי שיטות חידוש עיקריות. השיטה הראשונה והותיקה בה אנו עובדים היא ציפוי האמבטיה באקריל או באמייל. ציפוי כזה אורך בין שלוש לארבע שעות והוא אפקטיבי ביותר לכמה שנים טובות. אנו מספקים גם שירות של הלבשת אמבטיות, שמשמעותו הוא יצירת "לבוש" חדש לחלק העליון של האמבטיה, העשוי מחומרים סיביים קשיחים המצופים באקריל עמיד במיוחד. את החלק החיצוני הזה אנו מרכיבים על גבי האמבטיה הקיימת עם דבקים מיוחדים. התוצאה המתקבלת היא אמבטיה שנראית ומרגישה חדשה לגמרי, במחיר מינימלי ועם עמידות לשנים רבות. אנו מבצעים שיפוץ אמבטיה בצפון, במרכז ובכל שאר חלקי הארץ, כל שלא משנה היכן אתם גרים – אתם יכולים לפנות אלינו וליהנות מאמבטיה חדשה ומשופצת.

שיפוץ אמבטיה בצפון

עבודה מקצועית עם החומרים האיכותיים ביותר

אנשי המקצוע העובדים בחברת אמיר אמבטיות הם בעלי הידע המקצועי והנרחב ביותר הקיים בתחום חידוש האמבטיות. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו מתוצאות טובות ועמידות. מעבר למיומנות והניסיון של אנשינו, אנו מקפידים גם על שימוש בחומרים הטובים ביותר, שמחזיקים מעמד לאורך זמן רב. אם אתם מעוניינים בשיפוץ אמבטיה בחיפה, או בשיפוץ אמבטיה בצפון, נשמח לבצע זאת עבורכם.

דילוג לתוכן