שיפוץ אמבטיה קטנה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

אפשר לשנות מקצה לקצה את מראה האמבטיה שלכם

אמבטיה שחוקה וסדוקה אינה אומרת שחייבים לשפץ את כלל חדר האמבטיה, עם כל הלכלוך והרעש הנלווים לכך. היום, ניתן לבצע שיפוץ אמבטיה קטנה או גדולה בצורה פרטנית, ללא כל צורך בשבירת האמבטיה או האריחים הצמודים אליה. שיפוץ אמבטיות יכול להתבצע באמצעות ציפוי באקריל, ציפוי באמייל או באמצעות הלבשת האמבטיה בחלק חיצוני חדש העשוי משילוב של פיברגלס וחומר אקרילי. כדאי לדעת ששיטות הציפוי וההלבשה מאפשרות להשיג מראה מחודש לחלוטין של האמבטיה בהרבה פחות כסף לעומת שיפוץ מלא – לרוב בכמה מאות שקלים ולכל היותר בקצת מעל אלף שקלים.

הפרטים החשובים לגבי שיפוץ אמבטיות

יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם לפני שמבצעים שיפוץ אמבטיה קטנה כגדולה:

  • מקצועיות – שיפוץ אמבטיות הוא תחום עבודה נישתי שצריך להכיר ולצבור בו ניסיון. לכן, מומלץ לפנות לאיש מקצוע מוסמך שזוהי עבודתו העיקרית, ולא לשיפוצניק העוסק בשיפוצים כלליים. אנחנו בחברת אמיר אמבטיות מעסיקים מומחים בתחום חידוש האמבטיות ומאפשרים לכם לקבל את השיפוץ המקצועי ביותר.
  • סוג החידוש – הבחירה היא בין שני סוגים עיקריים של חידוש – ציפוי או הלבשה. ציפוי הוא תהליך מהיר מאוד וגם זול מאוד. עמידותו טובה ביותר למספר שנים. לעומת זאת, הלבשת אמבטיה בחלק חיצוני חדש נחשבת לעמידה יותר ומחירה גם מעט גבוה יותר לעומת ציפוי. בשני המקרים המראה המתקבל הוא חלק, אחיד וחדש.

שיפוץ מקצועי לכל אמבטיה

חברת אמיר אמבטיות מאפשרת לכם לקבל שיפוץ מקצועי לכל סוג של אמבטיה, בין אם מדובר בשיפוץ אמבטיה קטנה ובין אם יש צורך בשיפוץ אמבטיית ג'קוזי גדולה אפילו. אם אתם רוצים לראות תוצאות יפות, אסתטיות ועמידות באמבטיה שלכם – נשמח לעשות זאת בשבילכם.

דילוג לתוכן