שיפוץ אמבטיה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

חולמים על משטח אמבטיה מבריק, נוצץ ונקי במיוחד? רוצים ליהנות מחדר רחצה מחודש ומרשים? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מגוון נרחב של שירותים המוענקים על ידי חברת "אמיר אמבטיות" המתמחה בביצוע עבודות שיפוץ חדרי אמבט מבלי לפרק ולהרוס קרמיקות, רצפות ומשטחי אמבט קיימים.

שיפוץ אמבטיה בשיטת "אמיר אמבטיות" מורכבת ממגוון נרחב של פעולות מקצועיות המאפשרות לכם גם לחסוך בעלויות הכספיות של השיפוץ וגם ליהנות ממראה מושלם של האמבטיה העומדת לרשותכם, וכל זאת מבלי להתחשב במצבה הנוכחי.
שיפוץ אמבטיה בשיטות "אמיר אמבטיות" – למי מיועד השירות?

שיפוץ האמבטיה על פי שיטתה של חברת "אמיר אמבטיות", הינו הליך שיפוץ מקצועי המיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש את מראה פני משטח האמבטיה העומד לרשותו. ברוב המקרים, הליכי שיפוץ אמבטיה מתבצעים על גבי משטח אמבטיה ישנים או מוזנחים הממוקמים בתוך דירות ישנות. כמו כן, הליך השיפוץ מיועד לכל אותם אלו המעוניין לחדש את מראה חדר הרחצה שלהם, ובמסגרת הליכי שיפוץ כלליים בשטח הדירה או הבית הם מעוניינים גם לשדרג את מראה פני משטח האמבט.

שיפוץ האמבטיה בשיטת "אמיר אמבטיות"

שיפוץ אמבטיה על פי שיטתה המקצועית של חברת "אמיר אמבטיות" הינו הליך מקצועי הכולל בין היתר את פעולות השיפוץ הבאות:

  • ציפוי משטח האמבטיה באמצעות חומר אקרילי מיוחד
  • ליטוש והסרת כתמי לכלוך, עובש, אבנית וחלודה משטח האמבט הקיים
  • תיקון שברים, סדקים וחריצים המופיעים על גבי משטח האמבט
  • תיקוני חלודה ואמייל שבור
  • טיפול ייעודי המונע החלקה במשטח האמבט
  • שירותי הלבשת אמבטיות המאפשרות לכם ליהנות מהתקנת משטח גוף אמבט חדש על גבי זה הקיים.
  • צביעת אמבטיות

ועוד.

מכלול הפעולות והשירותים המוצעים לכם על ידי "אמיר אמבטיות" בכל הקשור לביצוע עבודות שיפוץ אמבטיה, הן פעולות המאפשרות לכם מצד אחד ליהנות ממראה חדר רחצה מרשים, נקי, מבריק ומטופח, ומצד שני הן מאפשרות לכם ליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות השיפוץ. כל פעולות השיפוץ המופיעות לעיל, הן פעולות מיידיות שאינן מגיעות לעלויות המטורפות הנלוות להליכי החלפת משטח אמבטיה ישן בחדש. פעולות שיפוץ אמבטיה בשיטת "אמיר אמבטיות" מאפשרות לכם ליהנות מהמראה עליו תמיד חלמתם ובמחיר המשלתם ביותר.

שיפוץ אמבטיה מחיר

אם יש לכם אמבטיה ישנה, שחוקה ודהויה, דעו שאינכם חייבים להוציא סכום נכבד על רכישת אמבטיה חדשה. עימנו תוכלו לזכות בשיפוץ אמבטיה במחיר כדאי במיוחד, זול משמעותית מרכישת אמבטיה. זאת בתהליך שיפוץ קצר ומהיר עם עבודות שיעניקו לכם אמבטיה עמידה במיוחד עם לוק של חדשה. במסגרת עלות שיפוץ אמבטיה משתלמת במיוחד, ועם תהליך מקצועי, מהיר ויעיל המבוצע על ידי צוות מיומן, האמבטיה שלכם תזכה במראה ובאיכות כמו חדשה, ותשרת אתכם נאמנה עוד הרבה שנים טובות.

 

שיפוץ אמבטיות

מה שמשפיע על מחירי שיפוץ אמבטיה

חשוב לדעת כי אין בשוק עבור שיפוץ אמבטיות מחירים אחידים והם משתנים בהתאם לסוג האמבטיה, מצבה וסוג השיפוץ המבוצע בה. למעשה יש בשוק שלושה סוגים עיקריים של אמבטיות הכוללים אמבטיות פח, אמבטיות ברזל ואמבטיות אקריל, כאשר מחירי שיפוץ אמבטיה משתנים בין סוג אחד לשני:

  • אמבטיות פח- אמבטיות שהיו נפוצות בשנות השמונים של המאה הקודמת, עם בסיס מפח מצופה באמייל. לא אחת כאשר שכבת באמייל נפגמת הפח שמתחתיה מתחיל להחליד ובהמשך ליצור חורים באמבטיה, כאשר שיפוץ של אמבטיות אלו כרוך בהלבשה מחדש או בפירוק של כל האמבטיה והתקנת חדשה.
  • אמבטיות ברזל- אמבטיות וותיקות העשויות מיציקת ברזל שעם הזמן עלולות לסבול מחלודה ואשר שיפוצן כרוך בציפוי וצביעה מחדש. יחד עם זאת, אם מדובר במצב חמור של חלודה הגורם לחורים ניתן לבחור בין הלבשת האמבטיה לבין החלפתה בחדשה.
  • אמבטיות אקריל- אמבטיות מודרניות שמאוד נפוצות בימינו. ניתן לשפץ על ידי ציפוי וצביעה מחדש שיכול להיות גם צבע שונה מהמקור. כמו כן מחיר העבודות נקבע בהתאם למצבה של האמבטיה.

מה עדיף – הלבשה או החלפה

אם מדובר בשיפוץ של אמבטיית אקריל או אמבטיות פח וברזל במצב סביר, ברור ששיפוץ אמבטיה יותר כדאי. השאלה היא האם הדבר נכון גם במקרים של בעיות חמורות באמבטיות של פח וברזל או שמא עדיף לפרק את האמבטיה ולהתקין חדשה. אז אם אתם מתכננים להתקין אמבטיה חדשה העלות של עבודות הפירוק וההתקנה יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים, עם תהליך האורך כמה ימים בהם יש גם לפרק אריחים שעוטפים את האמבטיה. מצד שני הלבשת אמבטיה כרוכה בתהליך הרבה יותר זול ומהיר.

ציפוי או הלבשה

כאמור ישנם שני סוגי עבודות שיפוצים אפשריים עבור אמבטיות ישנות, האחד של ציפוי האמבטיה והשני של הלבשת האמבטיה. עבודות אלו משתנות במאפיינים וגם במחיר, כאשר ציפוי אמבטיה יותר זול מהלבשה של אמבטיה והוא גם אינו מקטין את שטח האמבטיה.לכן אם יש אפשרות לבחור, ציפוי של אמבטיה עדיף מהלבשתה. יחד עם זאת יש מקרים בהם הברירה היחידה הינה בין הלבשת אמבטיה לקניית אמבטיה חדשה, כאשר הלבשה עדיין הרבה יותר משתלמת מקנייה.

השוואת מחירים בין ספקי שירות

עוד גורם שיש לקחת בחשבון המשפיע על מחירי שיפוץ אמבטיה הינו המחיר המבוקש על ידי ספקי השירות השונים בשוק. יש לזכור כי מחירי שיפוץ אמבטיה אינם אחידים ולכן כדאי לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות שפועלות בתחום. יחד עם זאת חשוב שמחיר זול של עבודות לא יבוא על חשבון מקצועיות החברה, איכות העבודות שהיא מספקת והיקף האחריות עבורן.

לשיפוץ אמבטיה במחיר כדאי

אם גם אתם רוצים ליהנות מהיצע השירותים המוצעים לכם על ידי חברת "אמיר אמבטיות" זה הזמן ליהנות משירותי הייעוץ המקדימים המוענקים לכלל לקוחות החברה. צרו אתנו קשר עוד היום עבור אמבטיה מפנקת מחר.

לשיפוץ מקצועי של אמבטיה במחירים משתלמים, ולקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אמיר אמבטיות בטלפון 054-7722190.

דילוג לתוכן