שיפוץ אמבטיה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

חולמים על משטח אמבטיה מבריק, נוצץ ונקי במיוחד? רוצים ליהנות מחדר רחצה מחודש ומרשים? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מגוון נרחב של שירותים המוענקים על ידי חברת "אמיר אמבטיות" המתמחה בביצוע עבודות שיפוץ חדרי אמבט מבלי לפרק ולהרוס קרמיקות, רצפות ומשטחי אמבט קיימים.

שיפוץ אמבטיה בשיטת "אמיר אמבטיות" מורכבת ממגוון נרחב של פעולות מקצועיות המאפשרות לכם גם לחסוך בעלויות הכספיות של השיפוץ וגם ליהנות ממראה מושלם של האמבטיה העומדת לרשותכם, וכל זאת מבלי להתחשב במצבה הנוכחי.
שיפוץ אמבטיה בשיטות "אמיר אמבטיות" – למי מיועד השירות?

שיפוץ האמבטיה על פי שיטתה של חברת "אמיר אמבטיות", הינו הליך שיפוץ מקצועי המיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש את מראה פני משטח האמבטיה העומד לרשותו. ברוב המקרים, הליכי שיפוץ אמבטיה מתבצעים על גבי משטח אמבטיה ישנים או מוזנחים הממוקמים בתוך דירות ישנות. כמו כן, הליך השיפוץ מיועד לכל אותם אלו המעוניין לחדש את מראה חדר הרחצה שלהם, ובמסגרת הליכי שיפוץ כלליים בשטח הדירה או הבית הם מעוניינים גם לשדרג את מראה פני משטח האמבט.

שיפוץ האמבטיה בשיטת "אמיר אמבטיות"

שיפוץ אמבטיה על פי שיטתה המקצועית של חברת "אמיר אמבטיות" הינו הליך מקצועי הכולל בין היתר את פעולות השיפוץ הבאות:

  • ציפוי משטח האמבטיה באמצעות חומר אקרילי מיוחד
  • ליטוש והסרת כתמי לכלוך, עובש, אבנית וחלודה משטח האמבט הקיים
  • תיקון שברים, סדקים וחריצים המופיעים על גבי משטח האמבט
  • תיקוני חלודה ואמייל שבור
  • טיפול ייעודי המונע החלקה במשטח האמבט
  • שירותי הלבשת אמבטיות המאפשרות לכם ליהנות מהתקנת משטח גוף אמבט חדש על גבי זה הקיים.
  • צביעת אמבטיות

ועוד.

מכלול הפעולות והשירותים המוצעים לכם על ידי "אמיר אמבטיות" בכל הקשור לביצוע עבודות שיפוץ אמבטיה, הן פעולות המאפשרות לכם מצד אחד ליהנות ממראה חדר רחצה מרשים, נקי, מבריק ומטופח, ומצד שני הן מאפשרות לכם ליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות השיפוץ. כל פעולות השיפוץ המופיעות לעיל, הן פעולות מיידיות שאינן מגיעות לעלויות המטורפות הנלוות להליכי החלפת משטח אמבטיה ישן בחדש. פעולות שיפוץ אמבטיה בשיטת "אמיר אמבטיות" מאפשרות לכם ליהנות מהמראה עליו תמיד חלמתם ובמחיר המשלתם ביותר.

אם גם אתם רוצים ליהנות מהיצע השירותים המוצעים לכם על ידי חברת "אמיר אמבטיות" זה הזמן ליהנות משירותי הייעוץ המקדימים המוענקים לכלל לקוחות החברה. צרו אתנו קשר עוד היום עבור אמבטיה מפנקת מחר.

דילוג לתוכן