תיקון אמבטיה אקרילית

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

האם אפשר לתקן סדקים באמבטיות אקריליות?

אמבטיות אקריליות הפכו לנפוצות מאוד במחוזותינו בשנים האחרונות, הן בשל מחירן הנמוך והן בזכות התקנתן הקלה והפשוטה. החיסרון העיקרי של אמבטיות כאלו הוא שהן נוטות להיסדק בקלות יתר לעומת אמבטיות מיושנות מיציקת ברזל או פח, במיוחד אם התקנתן בוצעה בצורה לא מקצועית ללא תמיכה נאותה תחת ציפוי האקריל. כאשר יש סדקים קטנים, בינוניים ובמקרים מסוימים אף גדולים, ברוב המוחלט של המקרים ניתן לבצע תיקון אמבטיות אקריליות בעל תוצאות טובות מאוד. תיקון סדק באמבטיה אקרילית אינו תהליך מסובך והוא גם זול בהרבה מהחלפת האמבטיה כולה, כך שכדאי לנסות לעשות זאת לפני שנחפזים להוציא אלפי שקלים על שיפוץ מיותר.

הפרטים החשובים על תיקוני אמבטיה אקרילית

חשוב לדעת מספר דברים חשובים לקראת תיקון אמבטיות אקריליות:

  • אופן ביצוע העבודה – תיקון סדק באמבטיה אקרילית מתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך בעל כלי העבודה והחומרים המתאימים. העבודה מתחילה קודם כל בשיוף הסדק באופן כימי או מכני. בשלב השני, יוצרים תמיכה באזור הסדק במידה והוא בינוני או גדול, על ידי יריעות של חומרים סיביים שונים. לבסוף, יוצרים שכבת ציפוי אקרילית ומניחים לה להתייבש.
  • מי יכול לבצע עבודה כזו? – כאמור, מדובר בעבודה למקצוענים בלבד, בעלי ניסיון ומומחיות בתיקון אמבטיות. לא כל שיפוצניק יודע לעשות זאת, אלא רק אנשים מיומנים שזהו עיסוקם המרכזי. עבודה לא מיומנת עלולה לגרום לחזרת הסדק או לתוצאה בעלת מראה לא אסתטי ובלתי אחיד.
  • כמה זה עולה? – בתיקון אמבטיה אקרילית מחיר הוא עניין גמיש למדי, שיכול לנוע בין כמה מאוד בודדות של שקלים עד למעל אלף שקלים. בעת תיקון אמבטיה אקרילית מחיר תלוי בגודל הסדק, באיכות החומרים ועוד.

אמיר אמבטיות – הכתובת שלכם לתיקון האמבטיה

חברת אמיר אמבטיות מבצעת תיקון אמבטיות אקריליות ברמה הגבוהה והיסודית ביותר. אנו מעסיקים בעלי מקצוע מיומנים עם נסיון רב שנים בחידוש, שיפוץ ותיקון אמבטיות. אם אתם זקוקים לתיקון אמבטיה אקרילית, או רוצים לשמוע על שיטות נוספות לחידוש האמבטיה – פנו אלינו ונשמח לעזור לכם ליהנות מאמבטיה עמידה, אסתטית ויפה יותר מתמיד.

דילוג לתוכן