תיקון אמבטיה חלודה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

סדק באמבטיה? אפשר לטפל בכך בקלות

סדק באמבטיה הוא בעיה נפוצה שהרבה פעמים נוטים להזניח רק מפני שחושבים שהטיפול בו הוא יקר ומסובך. למעשה, תיקון אמבטיה נקודתי של סדקים ושפשופים הוא זול מאוד ומתבצע בפעולה פשוטה ויעילה. התיקון מתבצע באמצעות השמת חומר מילוי בסדק, הוספת חומר בסיס וציפוי בחומר ציפוי ייעודי שמתאים לסוג האמבטיה – אמייל או אקריל. התוצאה היא אחידה למדי ומסתירה בצורה טובה מאוד את הסדק.

חברת אמיר אמבטיות מעניקה שירות מקצועי ואדיב לתיקון אמבטיה נקודתי ולחידושי אמבטיות מכל הסוגים. אנו מקפידים על שירות איכותי, אמין ויסודי שיעניק לאמבטיה שלכם מראה חדש, עם העמידות הגבוההה ביותר.

 

דברים שכדאי לדעת על תיקון סדקים באמבטיה

יש כמה דברים שחשוב מאוד לדעת באשר לתיקון אמבטיה נקודתי:

  • כדאי לעשות זאת בהקדם האפשרי – כאשר מדובר בתיקון אמבטיה חלודה היא הגורם המרכזי לכך שיש צורך לבצע זאת ברגע שמגלים את הסדק. כמעט כל אמבטיה בנויה משלד מתכתי כלשהו, שמוגן מהמים על ידי השכבה העליונה. ברגע שהיא נחשפת, היא עלולה להחליד והחלודה נוטה להתפשט ולגרום להרס של חלקים נרחבים יותר באמבט. לכן, כדאי לקרוא לאנשי מקצוע במהירות האפשרית.
  • האם זה ייראה לגמרי כמו חדש? – התשובה תלויה באיכות העבודה. כאשר עושים עבודה מקצועית ואיכותית, תוך התאמה של חומר הציפוי לאמבטיה עצמה מבחינה כימית ומבחינת הצבע, מגיעים לתוצאות טובות מאוד שכמעט אינן נראות לעין. אולם, אם מבצעים תיקון אמבטיה לא מקצועי, עלולים להישאר עם כתם נראה לעין.
  • האם יש אופציות נוספות? – תיקון אמבטיה נקודתי טוב במצב בו יש סדק בודד, אך אם הסדקים מרובים עדיף לפנות לחידוש אמבטיה אחר, כמו ציפוי אמבט או הלבשת אמבטיה.

תיקון אמבטיה חלודה

טיפול במצב של אמבטיה חלודה

אם יש לכם אמבטיית פח מצופה באמייל, עם הזמן אתם עלולים לסבול מבעיית חלודה. בעיה זו נוצרת כאשר קיימת שחיקה בשכבת האמייל של האמבטיה עקב חבלה, שימוש בחומרי ניקוי חזקים או בלאי טבעי. במקרים אלו בהם שכבת הפח חשופה למים נוצרים עם הזמן כתמי חלודה שעלולים להפוך גם לחורים, עם דפנות חלשות של אמבטיה שעם הזמן נוטות להתפורר. הטיפול במצבים אלו משתנה בהתאם לחומרת הבעיה, החל בתיקון מקומי ועד למצב בו יש צורך בהחלפת אמבטיה חלודה בחדשה או הלבשתה בתבנית חדשה של אמבטיה אקרילית. אנו מציעים עבור תיקון אמבטיה חלודה מחיר בהתאם לחומרת הבעיה, בין אם מדובר בבעיה נקודתית עם טיפול ומקומי או אם יש צורך בהחלפת אמבטיה חלודה במחיר הרבה יותר גבוה.

 

תיקון אמבטיה חלודה

כפי שניתן להבין טיפול בחלודה באמבטיה משתנה בהתאם לחומרת הבעיה, כאשר בכל מקרה ובכל חומרת מצב השלב הראשון שיש לבצע הוא להסיר באופן מלא את שכבת החלודה בעזרת ציוד וחומרים ייעודיים למטרה זו. חשוב להבין שאם נשארת חלודה על דפנות האמבטיה היא תמשיך להתפשט ותגרום להיווצרות של חורים חדשים, לכן קודם כל יש להסיר כל שריד של חלודה מהאמבטיה.

לאחר הסרת החלודה סותמים את החורים שנוצרו בדופן האמבטיה באמצעות חומרים מיוחדים, עליהם מצמידים ומדביקים לוח מתכת גדול ומתאים המחליף את האזור החלוד. לוח זה נועד לתמוך באמבטיה באזורים שנחלשו וכן לספק תחליף ממתכת שלא מחלידה. כעת מתקנים את שכבת האמייל של האמבטיה על ידי השמת שכבת ציפוי חדשה. במידה ומדובר באמבטיה עם התפשטות נרחבת של חלודה יש צורך בפתרון יותר מקיף, היכול להיות החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה או במידת האפשר הלבשה של אמבטיה חדשה על גבי הישנה.

התהליך של הלבשה מורכב מהתקנה של תבנית אמבטיית אקריל על אמבטיית הפח הישנה, תוך בחירה של תבנית מתאימה בצורתה ומידותיה והתאמה מחדש של פתחי הניקוז. כך מתקבלת אמבטיה מחודשת, אמנם מעט יותר קטנה מגרסתה הקודמת, אך במצב מעולה כמו חדש.

 

תיקון חורים וסדקים באמבטיות אקריליות

אומנם אמבטיות אקריליות אינן סובלות מחלודה אך הן בהחלט יכולות לסבול מסדקים, שברים וחורים שגורמים לנזילת מים, ושנגרמים בעיקר מחבלות או עקב התקנה מרושלת ולא מקצועית.

הטיפול בסדקים וחורים באמבטיות אקריליות דורש לסתום את החור שנותר באמצעות חומרי מילוי מתאימים – פיברגלס או פוליאסטר. לאחר סתימת החור יש לשייף וללטש את אזור הציפוי בכדי שיהיה כמה שיותר חלק ואחיד. בנוסף, בכדי לקבלת אמבטיה אקרילית מתוקנת כמו חדשה ניתן לצפותה בשכבות נוספות של אקריל, עם ציפוי המיושם בהתזה שיש להמתין לייבושו המלא האורך בין עשרים וארבע לארבעים ושמונה שעות. חשוב לדאוג לאוורר את חדר הרחצה לאחר יישומה של שכבת הציפוי. מעבר לכך, במקרים של אמבטיות אקריליות במצב קשה ניתן גם להלביש עליהן תבנית אמבטיה אקרילית חדשה.

 

חברה מקצועית לתיקון אמבטיות

מחפשים חברה מקצועית ומומלצת לתיקון האמבטיה שלכם? כדאי לכם ליצור קשר עם חברתנו המתמחה בתיקון אמבטיות מכל סוג ובכל מצב, ופועלת בתחום כבר מעל שלושים שנה. הוותק ניכר שירות מקצועי, שימוש בחומרי גלם הכי טובים בשוק, ובציוד חדיש ומתקדם. כמו כן, הניסיון ניכר בשורה ארוכה של אלפי לקוחות מרוצים מהמגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. כל לקוח של החברה זוכה ליחס אדיב ולמענה מותאם אישית למצב האמבטיה ולצרכים מבוקשים, לצד שירותי תיקונים במחיר משתלם במיוחד עם אחריות מקיפה.

 

לתיקון מקצועי של אמבטיות

לתיקון מקצועי של אמבטיות במחיר כדאי, ולמידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אמיר אמבטיות בטלפון 1-700-50-11-80.

דילוג לתוכן