תיקון אמבטיה חלודה

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

יש סדק באמבטיה? אפשר לטפל בכך בקלות

סדק באמבטיה הוא בעיה נפוצה שהרבה פעמים נוטים להזניח רק מפני שחושבים שהטיפול בו הוא יקר ומסובך. למעשה, תיקון אמבטיה נקודתי של סדקים ושפשופים הוא זול מאוד ומתבצע בפעולה פשוטה ויעילה. התיקון מתבצע באמצעות השמת חומר מילוי בסדק, הוספת חומר בסיס וציפוי בחומר ציפוי ייעודי שמתאים לסוג האמבטיה – אמייל או אקריל. התוצאה היא אחידה למדי ומסתירה בצורה טובה מאוד את הסדק.

דברים שכדאי לדעת על תיקון סדקים באמבטיה

יש כמה דברים שחשוב מאוד לדעת באשר לתיקון אמבטיה נקודתי:

  • כדאי לעשות זאת בהקדם האפשרי – כאשר מדובר בתיקון אמבטיה חלודה היא הגורם המרכזי לכך שיש צורך לבצע זאת ברגע שמגלים את הסדק. כמעט כל אמבטיה בנויה משלד מתכתי כלשהו, שמוגן מהמים על ידי השכבה העליונה. ברגע שהיא נחשפת, היא עלולה להחליד והחלודה נוטה להתפשט ולגרום להרס של חלקים נרחבים יותר באמבט. לכן, כדאי לקרוא לאנשי מקצוע במהירות האפשרית.
  • האם זה ייראה לגמרי כמו חדש? – התשובה תלויה באיכות העבודה. כאשר עושים עבודה מקצועית ואיכותית, תוך התאמה של חומר הציפוי לאמבטיה עצמה מבחינה כימית ומבחינת הצבע, מגיעים לתוצאות טובות מאוד שכמעט אינן נראות לעין. אולם, אם מבצעים תיקון אמבטיה לא מקצועי, עלולים להישאר עם כתם נראה לעין.
  • האם יש אופציות נוספות? – תיקון אמבטיה נקודתי טוב במצב בו יש סדק בודד, אך אם הסדקים מרובים עדיף לפנות לחידוש אמבטיה אחר, כמו ציפוי אמבט או הלבשת אמבטיה.

המומחים בתיקון וחידוש אמבטיות

חברת אמיר אמבטיות מעניקה שירות מקצועי ואדיב לתיקון אמבטיה נקודתי ולחידושי אמבטיות מכל הסוגים. אנו מקפידים על שירות איכותי, אמין ויסודי שיעניק לאמבטיה שלכם מראה חדש, עם העמידות הגבוהה ביותר.

דילוג לתוכן