אמבטיות זולות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

קטלוג האמבטיות שלנו

עברתם לדירה חדשה? עורכים שיפוץ כללי בדירה ומעוניינים בשינוי מראה חדר הרחצה ורוצים לשנות את האמבטיה? מעוניינים ברענון האמבטיה אחרי הרבה שנים?
יש סיבות שונות שבגינן נרצה לטפל באמבטיה שלנו. יש נן שתי אפשרויות עיקריות לכך. האפשרות האחת היא תהליך של חידוש אמבטיות, וישנה אפשרות נוספת של החלפת האמבטיה. אמנם חידוש אמבטיה הוא זול יותר וטומן יתרונות בחובו שלחלק מהלקוחות עולים על פני היתרונות של החלפת אמבטיה, אך ישנם לקוחות המעוניינים בהחלפת האמבטיה כולה ולהתחדש באמבטיה נוצצת וחדשה.

עם זאת, אמבטיה היא לא בהכרח עסק זול ועולה השאלה בקרב אותם לקוחות מהו טווח המחירים שמאפיין את קטלוג האמבטיות שלנו. אנחנו מציעים אמבטיות יקרות וכן אמבטיות במחירים נמוכים יותר. כך או כך, האיכות נשמרת בכל קו עיצוב שלנו.

למידע נוסף לחצו כאן

מדוע לקנות אמבטיה במבצע ולא להסתפק בחידוש אמבטיה אתם שואלים?

לעיתים יהיו לקוחות שירצו להתחדש באמבטיה חדשה ולהשתמש במוצר שלא היה של בעלים קודמים. זהו המצב אם למשל קונים דירה חדשה ומעוניינים להחליף את חדר הרחצה, ובין השאר את האמבטיה. סיבה אחרת היא הצורך לחדש. לפעמים גם אם הלקוח השתמש כל חייו באותה אמבטיה והוא הראשון והאחרון שהשתמש בה, עדיין הוא ירצה לפעמים לשנות סגנון. זה נובע לפעמים משיפור במצב הכלכלי האישי.

כך או כך, גם מי שמעוניין ברכישה של אמבטיה חדשה ולא תמיד יכול להרשות לעצמו את האמבטיות היקרות ביותר, חשוב שידע שעומדות לו אפשרויות רכישה שיאפשרו לו ליהנות מאבטיה חדשה. בין אם מדובר באמבטיות במבצע או באמבטיות זולות, מדובר בהשקעה ראשונית סבירה שלאחר מכן לא מצריכה תפעול רב מדי.

לאורך חמש השנים הראשונות אין צורך לטפל ולשפץ את האמבטיה או לכסות אותה בחומרים שונים לתחזוק, למעט מקרים חריגים שגם כנראה יצריכו טיפול יסודי בכל מקרה, ולכן כנראה שהם לא ייצגו באופן גורף את מה שניתן לצפות מאמבטיה חדשה.

יש לנו מספר לא מבוטל של אמבטיות במבצע. המחירים שונים ותלויים רבות בגודל האמבטיה, סוג החומרים שמרכיבים אותה, וכן דרישות שונות מהלקוח שיכולות להעלות את המחיר. לבירורים נוספים אנחנו ממליצים לכם בחום להתייעץ עם המומחים שלנו שישמחו לסייע לכם. המומחים שלנו יספרו לכם על קו האמבטיות שלנו, ויתארו לכם את הליך ההתקנה וכן את הסוגים השונים של אמבטיות זולות.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד, אתם מוזמנים לפנות אל המומחים שלנו באמיר אמבטיות בע"מ.

אמבטיות זולות

דילוג לתוכן