מחיר אמבטיות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

שיפוץ, תיקון והלבשת אמבטיות

האמבטיה היא אמצעי רחצה אהוב במיוחד בה ניתן לטבול, להירגע, ולהשיל את הלכלוך (ותלאות היום), אך גם היא יכולה להתבלות בגין שימוש בחומרי ניקוי חזקים, נזקי מים ומעבר הזמן. הבלאי ניכר כדרך חבלות, כתמי וחורי חלודה, צבע מתקלף, לכלוך שהתקשה, הצטברות של אבנית, סדקים וכד'. כל אלו מסתכמים בחזות רחוקה מאטרקטיבית, מוזנחת וישנה, שלא באמת יוצרת אווירה טובה לרחצה נעימה ונקייה.

למידע נוסף לחצו כאן

צביעת אמבטיות

צביעת אמבטיה ישנה יכולה לחדש את מראה חדר הרחצה ואת משטח האמבטיה, ומהווה חלופה חסכונית ומשתלמת לחידוש פני משטח האמבט (בהשוואה אל עלות אמבטיה חדשה).

היא משלבת בין ליטוש משטחי האמבט, ציפוי המשטח באמצעות חומרי בידוד ואיטום, ולבסוף, התזת שכבה של צבע בסיס מיוחד על גבי המשטח, וצביעת האמבט בצבע המתאים לחדר הרחצה הפרטי של כל אחד.

מתי מומלץ לצבוע את האמבטיה?

מומלץ לבצע צביעת אמבטיה בכל אחד מהמקרים הבאים:

 1. מדובר באמבטיה ישנה שצברה לכלוך נוקשה עם השנים
 2. משטח האמבטיה פגום, סדוק או שבור
 3. צבע הציפוי של משטח האמבטיה דהה, או שחל שינוי בגוון
 4. כשרוצים לשמר משטח אמבטיה מיוחד (לאורך זמן)

יתרונות צביעת האמבט

לא צריך להחליף משטח אמבטיה ישן בחדש (ולכן לא צריך לשאול כמה עולה אמבטיה חדשה) כשניתן לצבוע אותו ובכך לחסוך הן בכסף והן בזמן, כדי לקבל מראה אחיד, חדיש, נקי ומבריק. פעולת הצביעה תאפשר ליהנות מכל היתרונות הבאים:

 • פתרון זול ומשתלם לחידוש מראה חדר הרחצה
 • פתרון מהיר (אורך מספר שעות בלבד)
 • יכולת להתמודד עם כל לכלוך נוקשה המצטבר על גבי משטח האמבט
 • מראה נקי ונוצץ של משטח האמבט
 • שימור של משטחי אמבט מיוחדים

מהי אמבטיה חלודה?

החלודה נוצרת באמבטיות מפח שיש להן ציפוי אמייל, במקרים בהם הציפוי עצמו נשחק כך שהוא חושף את שכבת הפח שיש לה נטייה להחליד.

שחיקה זו יכולה להיגרם בעקבות סיבות שונות, כמו: בלאי טבעי, שימוש בחומרי ניקוי חזקים (כמו אקונומיקה) המעכלים את שכבת האמייל, וחבלות בגוף האמבטיה שגורמות לסדקים. גם שקעים באמבטיה ישנה, עשויים להביא לשחיקת שכבת האמייל והיווצרות חלודה, כאשר מצטברים בהם נוזלים.

חלודה נראית כמו כתמים חומים, אדומים או כתומים על משטח האמבט. אם לא מטפלים בהם בזמן הם יכולים להתפשט ואף לגרום לחורים בגוף האמבטיה, להיחלשות והתפוררות דפנות האמבטיה.

ניתן לטפל כדרך מתן מענה מתאים לחלודה וצביעת האמבטיה.

מחיר אמבטיות

כמה עולה לצבוע את האמבטיה?

צביעת אמבט תעלה הרבה פחות (ותהיה הרבה יותר מהירה) מהחלפת אמבטיה בחדשה. עלות הצביעה תושפע ממספר גורמים:

 1. סוג הצבע: לכל סוג אמבטיה יש את הצבע המתאים לה. אמבטיית פח עם ציפוי אמייל, תדרוש צבע אחר מאמבטיה עם ציפוי אקריל. צבעי אמייל יעלו (לרוב) יותר מאקריל. (מסיבה זו, אמבטיה אקרילית מחיר עשוי להיות פחות מאמבטיית אמייל)
 2. איכות הצבע: צבעים איכותיים יותר יחזיקו מעמד לאורך זמן וישמרו על חזות האמבטיה לתקופה ממושכת יותר.
 3. מצב האמבטיה: מצב האמבטיה ישפיע על המחיר הסופי, בעקבות היקף עבודות הצביעה, כמות הצבע ומספר שכבות הצבע שיש ליישם.
 4. גוון הצבע: במידה ורוצים לצבוע בגוון שונה מהמקורי, יש ליישם יותר שכבות צבע ולכן עלות העבודה תהיינה גבוהה יותר.

תיקון אמבטיות- מה זה בכלל ולמי זה מיועד?

תיקון אמבטיה נועד לחדש את מראה פניה, ולכן מיועד לכל אחד שרוצה לשפץ או לשדרג את חדר הרחצה הפרטי שלו. תיקון זה מיועד לכל אותם בעלי דירות ישנות שרוצים לשפץ אמבטיות מיושנות ומוזנחות עם לכלוך נוקשה, סימני חלודה או סדקים וחריצים רבים לאורך משטחן.

במילים אחרות, תיקון כזה יתאים לאמבטיות ישנות מסוגים שונים, הסובלות ממראה מוכתם ומלוכלך, מכמויות גדולות של אבנית, מחלודה או עובש, וכן במקרים בהם מתגלים סדקים, חריצים ושברים בפני השטח של האמבטיה. תוך מספר שעות ניתן לזכות באמבטיה מחודשת, איכותית, מבריקה, עמידה ונוחה.

איך מצפים אמבטיה מחדש?

תהליך ציפוי אמבטיה מחדש מורכב ממספר שלבים עיקריים.

קודם כל, יש לכסות את שטח קירות חדר האמבטיה בניילון בכדי למנוע מהם להתלכלך. לאחר מכן, יש לבצע ליטוש מכאני המיועד להורדת שכבות אמייל ישנות, וליטוש כימי כדי להסיר שכבות ישנות של צבע, לפני שמוסיפים חומר בסיס עליו מניחים את הציפוי החדש.

הציפוי עצמו מורכב מחומר אקרילי המותז על משטח האמבטיה באופן אחיד (עם הרבה שכבות), ובכל גוון צבע מבוקש.

לאחר ההתזה, יש להמתין לייבוש מלא של הציפוי, שיכול לקחת 24 עד 48 שעות. לבסוף, מתקבל ציפוי עמיד לאורך זמן שאינו סופג עובש או כתמים, שניתן לנקותו ללא חשש עם כל סוג של חומר ניקוי. בנוסף, לא מדובר בפעולות שיפוץ שדורשות שבירת אריחים או שינוי צנרת.

היכן ניתן לברר פרטים נוספים?

ב-"אמיר אמבטיות" מאמינים שכל משטח אמבט ניתן לחידוש, וכל זאת בלי קשר למצבו הנוכחי. לאורך השנים, החברה התמודדה עם עשרות מקרים בהם משטח האמבט סבל מהזנחה מתמשכת, דבר הבא לידי ביטוי בכתמי חלודה, עובש, אמייל שבור, סדקים, חריצים ולכלוך נוקשה לאורך כל המשטח.

בכל המקרים היא הצליחה להתמודד עם אותם "בעיות" המופיעות על גבי משטחי האמבט כתוצאה מהזנחה מתמשכת.

כל השירותים המקצועיים המיושמים על ידי החברה מתבצעים בעזרת חומרי הגלם האיכותיים ביותר ובעזרת הציוד המקצועי הטוב ביותר.

רשימת הציוד המקצועית שלה כוללת בין היתר: מכונות ליטוש המיועדות למשטחי אבטח, חומרי ציפוי איכותיים, חומר צביעה ייעודי למשטחי אמבט המגיע במספר גוונים שונים, חומרי מילוי איכותיים ועוד.

מכלול השירותים המקצועיים המוצעים על ידי "אמיר אמבטיות", הם שירותים איכותיים וקצרי טווח, דבר המאפשר לכם ליהנות ממראה מחודש של משטח האמבטיה תוך מספר שעות.

רוצים ליהנות ממראה משטח אמבטיה מחודש, נקי, מצוחצח ומבריק?

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות שלנו!

"אמיר אמבטיות" הוקמה בשנת 1989, ומאז ועד היום היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות והאיכותיות ביותר בתחום שיפוץ ותיקון משטחי אמבט.

לאורך כל שנותיה בענף שיפוץ ותיקון משטחי אמבט, צברה החברה מוניטין רב בקרב אלפי לקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים כאחד, ובין יתר הלקוחות הגדולים של החברה תוכלו למצוא רשתות בתי מלון וחדרי אירוח בכל רחבי הארץ, מוסדות ציבוריים ומשרד הביטחון במסגרת היותה של החברה כספק רשמי של משרד הביטחון  מספר 83432853.

שירותיה המקצועיים של חברת "אמיר אמבטיות" חולשים על כל טכניקות החידוש,  השיפוץ והתיקון המתקדמות ביותר, ובין יתר השירותים המוצעים על ידי החברה תמצאו:

 • שירותי תיקון סוגי אמבטיות
 • שירותי מניעת החלקה Anti Slip לאמבטיות ומרצפות
 • שירותי צביעת אמבטיות
 • שירותי הלבשת אמבטיות
 • שירותי ציפוי אמבטיות
 • שירותי חידוש אמבטיות
 • שירותי שיפוץ אמבטיות

ועוד מגוון נרחב של שירותים המוענקים לכל משטח אמבטיה באופן ספציפי. אלפי לקוחות מדווחים: אנחנו מרוצים!

חברת "אמיר אמבטיות" מתמחה בביצוע עבודות צביעת אמבטיה. לרשותה ציוד ליטוש מקצועי ומיוחד, חומרי ציפוי איכותיים ומגוון נרחב של צבעים מיוחדים המותאמים לכל סוגי האמבטיות הקיימות.

פעולת הצביעה שלה מיועדת הן  למשטחי אמבט והן למתקני ג'קוזי. בנוסף לפעולות צביעת אמבטיה המיושמות על ידה תמצאו גם שירותי חידוש אמבטיה, הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיות ועוד.

רוצים לדעת יותר על מכלול שירותי צביעת אמבטיות וחידושן? אצלנו ב-"אמיר אמבטיות" תוכלו ליהנות משירות מהיר וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך!

מטרת הייעוץ היא להכווין את הלקוח בנוגע לפעולות השיפוץ, התיקון או החידוש של משטח האמבט, וכל זאת  מבלי להיכנס להוצאות מיותרות של אמבטיה חדשה מחיר, שיכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים לכל משטח.

להתייעצות מקצועית (גם בנושא אמבטיות מחירים) ניתן ליצור קשר במספר הטלפון: 054-7722190.

דילוג לתוכן