מחיר אמבטיות

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

אילו סוגים של אמבטיה קיימים ומה המחיר שלהם? השוואת מחירים וסוגים של אמבטיות שונות.

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים האינטימיים ביותר בבית שלנו. חדר האמבטיה הוא מקום בו אנחנו יכולים לפרוק את הרגשות והחוויות שלנו בסוף היום, ולשטוף מעצמנו את כל החוויות הרעות והרגשות השליליים מתחת למים החמים, תוך שאנחנו יושבים ברוגע בתוך האמבטיה שלנו. עם זאת, כדי שבאמת נוכל לשבת בחדר באמבטיה ולהירגע, חשוב מאוד שחדר האמבטיה יראה באופן שמאפשר לנו להירגע – בלי עובש על הקירות, מרצפות שבורות וסדוקות, וכו. לכן, אין זה מפתיע שאנשים בוחרים פעמים רבות לשפץ דווקא חדר זה– כדי לאפשר לעצמם את החוויה הייחודית של האמבטיה המרגיעה והחמימה.

למידע נוסף לחצו כאן

אמבטיה – החלק החשוב ביותר בשיפוץ חדר ההרחצה

בעת שיפוץ חדר האמבטיה, החלק הכי חשוב הוא, כמובן, האמבטיה עצמה – אם האמבטיה שלנו מיושנת וחלודה, או שבורה – כדאי מאוד שנחליף אותה. כמו כן, האמבטיה היא חלק משמעותי מאוד מעיצוב החדר – לעיתים, סביבה נבנה העיצוב של החדר כולו – ולכן, כאשר אנחנו עושים שיפוץ כולל, פעמים רבות נבחר להחליף גם את האמבטיה.
אם אכן אנחנו בוחרים להחליף את האמבטיה, כדאי שנכיר את התהליך שעומד בפנינו, את האפשרויות השונות שניצבות בפנינו, ומה עלות אמבטיה מהסוג שאותו אנחנו רוצים. מחירי אמבטיות משתנים מאוד ביחס לאמבטיה המסוימת אותה אנחנו בוחרים – ולכן כדאי להכיר את הסוגים והשוני בניהם מראש.

סוגי אמבטיות, מחיר אמבטיות, והקשר בניהם.

אמבטיה או ג'קוזי –אחת השאלות המרכזיות שעלינו לשאול כאשר אנחנו קונים אמבטיה חדשה היא האם אנחנו מעוניינים באמבטיה רגילה, או בג'קוזי. ההבדל בין השניים הוא שג'קוזי בנוי באופן המאפשר תזוזה של מים בתוכו, דבר היוצר אפקט של "בועות" על המים – וספק חווית אמבטיה נעימה ומרגיעה יותר. לעומת זאת, באמבטיה רגילה ישנו פתח ניקוז בלבד.
כמובן, ג'קוזי הוא תענוג יקר מאמבטיה רגילה – בעוד שאמבטיה רגילה תעלה על פי רוב בין 1500-3000 שקלים, ג'קוזים יכולים להגיע עד שבעת אלפים שקלים עבור הדגמים היקרים ביותר. ברור, אם כן, שבעת קניית אמבטיה השוואת מחירים היא חיונית.
צורת האמבטיה – מבחינת צורות של אמבטיות מחירים משתנים מאוד – לכן, כדי שנתכנן את עיצוב חדר האמבטיה שלנו בהתאם לאמבטיה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו. אמבטיות מלבניות נעות במחיריהן בערך בין 2000 שקלים ל – 3000 שקלים, אמבטיה מעוגלת תנוע לרוב בין 2800-4000 ואפילו 5000 שקלים, ואמבטיות פינתיות, כאלה הצמודות לשלושה מקירות החדר, לרוב מגיעות במחיר שהוא צפונה מ- 4000 שקלים.
החומר ממנו עשויה האמבטיה– החומר ממנו עשויה האמבטיה משפיע מאוד הן על איכותה ותכונותיה, והן על מחירה. אמבטיות פלדה הן לרוב בעלות מחירים דומים – בין 2500 ל-3500 שקלים. בניגוד אליהן, אמבטיות אקריליות הן בעלות טווח מחירים רחב הרבה יותר, ומחירן יכול לנוע מ-2000 שקלים ועד 5000 ואפילו 6000 שקלים.

מחיר אמבטיות

דילוג לתוכן